më i lartë 10 Motorcyles të bëjë një njeri Thuaj WOW Tech Specs, Shqyrtime, Lajme, Price

19 Jun 2015 | autor: | Comments Off në më i lartë 10 Motorcyles të bëjë një njeri Thuaj WOW Tech Specs, Shqyrtime, Lajme, Price
Buell Lightning CityX XB12SX

më i lartë 10 Motorcyles të bëjë një njeri Thuaj WOW

Postuar nga Khateya më Prill – 12 – 2011 1

Çfarë në të vërtetë ju frymëzojnë? Ajo ju varet se çfarë ju jeni të interesuar në. Sot unë do të doja të sjellë një koleksion të lartë 10 motorcycles cila ka funksionalitet të shkëlqyer dhe dizajn të madh.

Nëse ndonjëherë keni motor të tillë, Unë jam goxha i sigurt se ju do të donte ndonjë nga këto.

honda CBR250R

Honda CBR250R të gjithë-re është një Sportbike vetme-cilindër që shkon kundër fuqishëm Kawasaki Ninja 250R. Ndryshe nga Kawasaki, CBR250R është karburantit-injektuar dhe në dispozicion me anti-lock frenat.

Price: $3,999, $4,499 me ABS

Buell Lightning CityX XB12SX

CityX ka qenë gjithmonë një nga më të modeleve stand-në rangun tashmë unik Buell-së. The 2010 Buell Lightning CityX XB12SX shton 93bhp kudo, 77lb / ft 1203cc Sportster-rrjedh V-dyshe te shasise vertikal i CityX së, iMac-ndikuar bodywork tejdukshëm dhe Supermoto-frymëzuar styling cues. Kjo është një 13bhp, 19lb / ft përparësi për vetëm një dënim peshe 2kg (XB12SX peshon vetëm 179kg thatë).

Ducati Multistrada 1200 S Sport

Corner gdhendje në shumë rajone ka degjeneruar në një garë durim, ku entuziastë thekur vuajë përmes orëve të bare ulëta, kunjat e larta dhe vende të hollë në një kërkim për Grail Shenjtë sportbikedom-së, kulmi.

Me të gjerë të saj, timon të lartë të levave dhe rrufe në qiell-drejtë ergonomi, a trullosur, Superbike-burim 135 kuaj-fuqi lëngshme ftohur V-dyshe dhe 17 inç rrota, më i ri Multi është e rehatshme dhe të bukur dhe të shpejtë kudo-një e vërtetë horizont-zgjerues.

Yamaha V-yll 250

Yamaha të fuqishëm V-max eshte nje produkt detyrues halo, por ky V-Star 250 ofron stil klasik udhëtar në një paketë që çdo fillestar mund të trajtojë. ftohur me ajër saj 249cc V-twin jep një vështrim të konsiderueshme për një biçikletë të tillë relativisht të vogël, dhe një lartësi të ulët Selia e 27 inç e bën të lehtë për të menaxhuar.

Kawasaki Ninja 250R

Ninja 250R Kawasaki është një preferuar në mesin e performancës riders ndërgjegjshëm kërkuar për biçikletë e tyre të parë, dhe hartimin e saj plotësisht të faired jep rritur-up duket e kombinuar me sjellje rrugore arritshëm. Ninja 250R fillon në $3,999, dhe skema Special Edition ngjyra shihet këtu shkon $4,249.

Kawasaki Z1000


Me këtë Streetbike super nga Kawasaki, ne hodhi nga rregullat e vjetra dhe filloi me një fletë të pastër, duke tërhequr mbi më shumë se 35 vjet përvojë në dhënien e njerëzve atë që ata duan. Nëse Z1000 e re troket shikimet tuaja jashtë, kjo është pikërisht ajo që kemi pasur në mendje. Edhe më e rëndësishme, megjithëse, është ndjenja kjo ofron çdo herë që kthesë mbyt.

Aprilia Dorsoduro 750

Koncepti që revolucionarizoi botën e Supermoto tani ka shkaktuar Aprilia Dorsoduro 750. Kjo unik, motor elite vlen të gjitha përvojë të madhe Aprilia për gara në vetëm një mision: oferta e kënaqësi të pastër hipur. 92 HP dhe ekskluzive Tri-Map udhëtim-by-wire teknologji do të thotë se Dorsoduro lehtë dhe i fuqishëm 750 mund të kënaqë edhe riders më të ekspertëve në kërkim të një motor shtet-e-artit-.

Buell Lightning CityX XB12SX

BMW S1000rr është një biçikletë sport prodhuar fillimisht nga BMW Motorrad për të konkurruar në 2009 Superbike World Championship, që tani është në prodhim komercial. Ajo u prezantua në Mynih në prill 2008, dhe ushqehet nga nje 999 cc (61.0 me) inline-4 motor redlined në 14,200 rpm.

Ducati Hypermotard 1100 EVO SP

1100EVO SP Hypermotard merr konceptin e tërë Hypermotard në një nivel të ri të skajshme. pastrimin Higher Ground, Pezullimi i lartë spekulim, bare larta dhe edhe më pak peshë e bën 1100EVO PS udhë-të gatshëm për veprim.

Kawasaki ZX-6R

ai Kawasaki Ninja ZX-6R është një Kawasaki 600 motor sport klasë. Ajo u prezantua në 1995, dhe ka qenë i përditësuar vazhdimisht gjatë viteve në përgjigje të produkteve të reja nga Honda, Suzuki, dhe Yamaha. Seritë ZX është ajo që është e njohur si linjë Ninja e motoēikletat Kawasaki në vitin 1980 dhe ende mban emrin e sotme.

Incoming search terms:

Ducati 1200

multistrada 1200

Ducati 1200 s

Ducati 1200 s sport

2011 zx6r

Buell Lightning CityX XB12SX

artikuj interesante

Artikuj të tjerë të kategorisë "Buell":

përkthim
 Edit Translation
partnerët tanë
Na ndiq
Na kontaktoni
Kontaktet tona

dima911@gmail.com

I lindur në BRSS

423360519

About this site

For all questions about advertising, please contact listed on the site.


Motorcycles katalog me specifikimet, pictures, ratings, komente dhe discusssions rreth Motorcycles.