The 2009 Harley Davidson Road Mbreti – yahoo Voices – voices.yahoo.com

rubrikë: Harley-Davidson | 20 qershor 2015 | Comments OffThe 2009 Harley Davidson Road Mbreti – yahoo Voices – voices.yahoo.com
The 2009 Harley Davidson Road King – Yahoo Voices – voices.yahoo.com

Përuluni para mbretit, the 2009 Harley Davidson Road Mbreti Duke parë në të shihni profilin e 2009 Harley Davidson Road Mbreti, nuk ka kuptim që një është në kërkim në apoteozë e motoçiklizmit. The 2009 Harley Davidson Road King është një biçikletë fëmijët e vegjël emri i parë, kur guessing se çfarë është një motor është. A është kjo një mbret Road? Pavarësisht nëse biçikletë është në fakt një Harley Davidson ose jo. The 2009 Harley Davidson Road mbreti për këtë vit modeli përmban një kornizë redesigned, pezullim, dhe rrota, ndër komponentët e tjerë, së bashku duke krijuar një më të shkathët, Rider-friendly Road Mbreti që duket aq i mirë sa ajo kryen. The 2009 Harley Davidson Road Mbreti gjithashtu merr Harley-së redesigned izoluar ...

Lexo artikullin e plotë »

2009 Harley-Davidson FXDFSE CVO Dyna Fat Bob-Harley Davidson

rubrikë: Harley-Davidson | 18 qershor 2015 | Comments Off në 2009 Harley-Davidson FXDFSE CVO Dyna Fat Bob-Harley Davidson
2009 Harley-Davidson FXDFSE CVO Dyna Fat Bob-Harley Davidson

2009 Harley-Davidson FXDFSE CVO Dyna Fat Bob 2009 Harley-Davidson FXDFSE CVO Dyna Fat Bob 2009 Harley-Davidson FXDFSE CVO Dyna Fat Bob – 2009 Harley-Davidson FXDFSE CVO Dyna Fat Bob 2009 Harley-Davidson FXDFSE CVO Dyna Fat Bob Projektimi Prania pro-street, Harley-Davidson Custom Operacionet e reja Automjeteve (CVO) Fat Bob rrotullon me një gjëmim të lartë të performancës dhe flash e kromit me porosi. Nga gomë e saj beefy përparme të përdredhur shter saj Tommy armë në rrokullisje arrogante e parafango e pasme bisht, the 2009 CVO Fat Bob do Aksioneve kërkesën e saj për një shtrirje të gjerë të asfaltit. CVO Fat Bob është një motor i kufizuar-prodhimit krijuar nga grupi i Harley-Davidson Kryeshefi Ekzekutiv, dhe në bazë të Harley-Davidson ...

Lexo artikullin e plotë »

2007 Harley Davidson FLHRSE3 Screamin’ Eagle Road Mbreti

rubrikë: Harley-Davidson | 18 qershor 2015 | Comments Off në 2007 Harley Davidson FLHRSE3 Screamin’ Eagle Road Mbreti
2007 Harley Davidson FLHRSE3 Screamin’ Eagle� Road King�

2007 Harley Davidson FLHRSE3 Screamin’ Eagle Road Mbreti përsëriti për 2007 me më shumë pushtet, më shumë ingranazhet dhe më shumë drop-vdekur porosi Glamour se kurrë, Screamin’ Eagle Road Mbreti kthehet në Custom Operacioneve automjetit Harley-Davidson (CVO) linjë. Kjo gjeneratës së tretë Screamin’ Eagle Road Mbreti kombinon klasik styling Harley-Davidson me një motor të ri 1800cc Twin Cam 110T, gjashtë-speed transmetimit Cruise shtyrë, marrjes aktive dhe sistemi i shkarkimit dhe porosi ekskluzive komponentëve dhe bojë që e bëjnë atë një motor i jashtëzakonshëm turne. përafërsisht 3,500 Shembujt e të 2007 Screamin’ Eagle Road Mbreti do të jetë mbledhur në objektin Operacioneve York Automjeteve. Screamin’ ...

Lexo artikullin e plotë »

2010 Harley-Davidson XR1200X photo motor dhe specifikimet, çmim…

rubrikë: Harley-Davidson | 18 qershor 2015 | Comments Off në 2010 Harley-Davidson XR1200X photo motor dhe specifikimet, çmim…
2010 Harley-Davidson XR1200X motorcycle photo and specifications, price…

2010 Harley-Davidson XR1200X motor shpejt e mërkurë, gusht 5, 2009, 19:57 nga Auto Korrespondenti Harley-Davidson ka dalë me një shtesë premtuese sa më 2010 vit modeli, the 2010 Harley-Davidson XR1200X motor. 2010 Harley-Davidson XR1200X photo Motor do të nisë në Evropian, Tregjet amerikane dhe Lindjes së Mesme, në 2010. Harley-Davidson së 2010 Modeli line-up do të përfshijë gjithashtu një përditësuar Electra Kaloj, Fat Boy, dhe një Dyna model i të gjitha re-Glide Wide. Seri Harley-Davidson XR1200 filloi në 2008, dhe u frymëzua nga shumë popullor Harley-Davidson XR750. "Frymëzuar nga një nga makinat më të suksesshme në botë për gara, portreti XR750, XR1200X ...

Lexo artikullin e plotë »

Harley Davidson XL-883L Sportster Hits India – Harley Davidson

rubrikë: Harley-Davidson | 18 qershor 2015 | Comments Off në Harley Davidson XL-883L Sportster Hits India – Harley Davidson
Harley Davidson XL-883L Sportster Hits India – Harley Davidson

Harley Davidson XL-883L Sportster Hits India! 2010 Harley-Davidson Sporster 1200Low -XL1200L – hog-crazy.freehostia.com – Kliko mbi imazhin për të shkarkuar një sfond desktop version të plotë-sized Harley Davidson intoduces është anije modeli motor Harley Davidson XL-883 Sportster . India ka mirëpritur ardhjen e linjës prodhues motor së motoçikletave dhe Harley Davidson XL-883 Sporster është një hit i madh! India do motor nivelit të hyrjes prej prodhimit motor ikonë Amerikës, Harley Davidson ka qenë një emër të familjes në SHBA për më shumë se 100 vjet!! Harley Davidson Motorcycles. Cruiser Gjiganti bazë në SHBA, Motor që dominon Të gjitha ndërkombëtare ...

Lexo artikullin e plotë »

Harley-Davidson Sportster dyzet e tetë

rubrikë: Harley-Davidson | 18 qershor 2015 | Comments Off në Harley-Davidson Sportster dyzet e tetë
Harley-Davidson Sportster Forty-Eight

Motoçikleta Një nga elementet më të dallueshme styling e dyzet e tetë është tank badiava. Dhe si një tip i kapelë me vitin u prezantua rezervuari, Harley me emrin e ri për 2010 Sportster e dyzet e tetë (kurrë 48). Historiku i Harley-Davidson dyzet e tetë Frymëzim për Harley-Davidson Sportster dyzet e tetë daton modelin e parë Sportster, futur në 1957. Bazuar në gjermane DKW RT 125. Harley prezantoi S-125 në 1948. Një nga tiparet dalluese të S-125 ishte 1.875 gallon tank karburantit badiava. nga 1952 kapaciteti i rezervuar ishte rritur në 2.1 gallons, dhe kur Harley-Davidson prezantoi familjen Sportster në 1957 ata ishin të pajisur me ...

Lexo artikullin e plotë »

harley Nostalgia. Harley Davidson Flhp-rruga Mbreti Police Harry: Harley Davidson.

rubrikë: Harley-Davidson | 17 qershor 2015 | Comments Off në harley Nostalgia. Harley Davidson Flhp-rruga Mbreti Police Harry: Harley Davidson.
Harley Nostalgia. Harley Davidson Flhp-road King Police Harry: Harley Davidson.

Të gjitha motorcycles Harley-Davidson bërë nga dhe deri në ditët e sotme ju mund të ketë nostalgji trashëgimisë Harley-Davidson Harley-Davidson softail trashëgimisë klasike. Ne ofrojmë një të mirë të transferimit Vlera shërbim ne u trajnuar për të trajtuar film nga skajet nuk jemi snobë Film – kemi trajtuar kasetë si dhe transferimin filma cine që nga, ne. Harley Davidson mbreti rruga për shitje AKP me raft lëvizshëm, kapak torbë binarët me logon, binarët roje torbë (nostalgji. Harley Davidson nostalgji trashëgimisë softail, nostalgji flstn, nostalgji, nostalgji, nostalgji dhe nostalgji, davidson harley deluxe softail, harley luksoz. Nëse ju jeni duke kërkuar për një porosi ose aksioneve të rralla Harley apo indian pjesë rënie Mason një linjë! mbaj ...

Lexo artikullin e plotë »

Custom Performance To Be Michelin trackside Tire Vendor In 2014

rubrikë: Harley-Davidson | 17 qershor 2015 | Comments Off në Custom Performance To Be Michelin trackside Tire Vendor In 2014
Custom Performance To Be Michelin Trackside Tire Vendor In 2014

Custom Performance To Be Michelin trackside Tire Vendor In 2014 2014, Roadracing Botërore Publishing, inc. Nga një deklaratë për shtyp të lëshuar nga Custom Performance, Inc.: Custom Performance Inc. për t'u bërë partner me Michelin si shitës trackside për CCS / Asra / seri Wera në 2014. Custom Performance, e ndodhur në Fredericksburg, VA, është krenar të shpallë partneritetin e saj me Michelin SHBA për 2014 sezonin garë. Custom Performance do të përfaqësojnë markë Michelin si ofrues zyrtar trackside për CCS / Asra Mid-Atlantik dhe seri garë Atlantik për të përfshirë ngjarjet në Vir, Summit Point, dhe NJMP. Custom Performance do të shërbejë disa të zgjedhur të Wera ngjarjet rajonale. Përveç kësaj, Custom Performance ...

Lexo artikullin e plotë »

KTM 250 SX-F 2012: Electric Orange!

rubrikë: Harley-Davidson | 17 qershor 2015 | Comments Off në KTM 250 SX-F 2012: Electric Orange!
KTM 250 SX-F 2012: Electric Orange!

KTM 250 SX-F 2012: Electric Orange! prill 29, 2012 | paraqitur sipas: KTM | postuar nga: Rana Abaidullah Këtë vit 4-stroke KTM Cross ndryshim gamë vetëm shumë pak: vetmi tipar i madh i ri është gjetur në anën e KTM 250 SX-F, e cila nga ana miraton një motorino elektrike. The Apparition ndryshimet magjike butonin Ai përballet finalist për tonë 2011 krahasoni Kryqi? Ja vendimi ynë ... KTM 250 SX-F 2012: provë Finalist në anketën tonë 250 Cross 2011, the 250 SX-merituar kapën vendin e dytë, lidhur me Suzuki RM-Z 250. Për këtë cilësisë së mirë 2012, KTM nuk ka të vërtetë jepte tij 250 SX-F, por duke pasur parasysh suksesin e motorino elektrike në 350 dhe 450, pse nuk e ndajnë atë me më të riun e ...

Lexo artikullin e plotë »

2013 Harley-Davidson Sportster 883 Iron Krahasimi – Motor USA

rubrikë: Harley-Davidson | 17 qershor 2015 | Comments Off në 2013 Harley-Davidson Sportster 883 Iron Krahasimi – Motor USA
2013 Harley-Davidson Sportster 883 Iron Comparison – Motorcycle USA

2013 Harley-Davidson Sportster 883 Iron Krahasimi The Iron 883 flexes muskujt e saj kundër fëmijë të reja në bllok, the 2014 Star Bolt, dhe rivali i tij një kohë të gjatë, suksesi Bonneville, në tonë 2013 Sportster Iron 883 Video Krahasimi. Ajo vjen si befasi se 2013 hekur 883 Sportster është një mprehtë-looking biçikletë. Është e vështirë për të rrahur bojë harley, Kompania Motor do milje ekstra me dorë-përfunduar tank. Rrotat machined dal si më të mirë të bandë, dhe në të gjithë çdo gjë është paketuar fort. Çfarë mënyrë më të mirë për të bërë biçikletë për Candy Orange bojë pop se për të vendosur atë kundër një kanavacë zezë, nga pluhur shtresë e 883 motor dhe rocker mbulon saj ...

Lexo artikullin e plotë »
përkthim
 Edit Translation
Our partners
Na ndiq
Na kontaktoni
Our contacts

dima911@gmail.com

Born in the USSR

423360519

Rreth kësaj faqe

Për të gjitha pyetjet në lidhje me reklamat, Ju lutemi të kontaktoni të listuara në këtë faqe interneti.


Motorcycles katalog me specifikimet, pictures, ratings, komente dhe discusssions rreth Motorcycles.