Hyosung 250 Comet dhe Aquila NZ 2003 Rishikimi Motor Trader Zelanda e Re

rubrikë: Hyosung | 20 Jun 2015 | Comments Off në Hyosung 250 Comet dhe Aquila NZ 2003 Rishikimi Motor Trader Zelanda e Re
Hyosung 250 Comet and Aquila NZ 2003 Review Motorcycle Trader New Zealand

Hyosung 250 Comet dhe Aquila NZ 2003 rishikim Hyosung 250 Comet dhe Aquila NZ 2003 T vjet wenty më parë, produktet e prodhuesit e makinave nga Azia shiheshin si lightweights me kosto të ulët në skenën botërore. sot, proton, Kia, Daewoo dhe sidomos Hyundai konsiderohen si lojtarë botërorë në univers automobilave, plotësisht konkurrues me kompanitë japoneze dhe europiane në aspektin e çmimeve, projektimit dhe – gjithnjë e më shumë – cilësi. Ndoshta është rastësi që tre nga këto katër kompani janë Korean. mendoni përsëri 40 vjet, dhe kjo ishte e njëjtë në dy rrota, më tepër se katër – por për Korenë, lexuar Japoninë. Në atë kohë, blerjen e një-kapacitet të vogël motor japoneze ishte një akt i ...

Lexo artikullin e plotë »

Hyosung GT 250 Shqyrtime Comet DIY!

rubrikë: Hyosung | 19 Jun 2015 | Comments Off në Hyosung GT 250 Shqyrtime Comet DIY!
Hyosung GT 250 Comet DIY Reviews!

Njerëzit të cilët pëlqyer këtë video gjithashtu pëlqente A këtë video të ju ndihmojë? Douglas Hill: Ndërsa në qoftë se mate. 33HP në fiksime me pa mbulesat? Çfarë exhactly do të arrijë një zinxhir i madh? Mustafa Song: gt 250 Për një pilot mund të japë shpejtësi të mirë këtë shpejtësi në një rrugë normalisht Urime PLAIN. Omar Ercan: Sa nga ju bërë që yav92: I love this biçikletë! Pepe Freed: @alexlycaon s ndaluar të jetë budalla dhe vonuar ju mund të vrasin dikë apo veten. Arbeta: vaay 😛 unë u zhvendos këtu të gjithë unë e di që ngrihet kur bëhet në këtë diskutim, por jo atë që ai tha. olcay BE-ja nuk ka gënjeshtër në Sool. mete_h cilat ajo ishte mbrëmja 😀 Christmas Craig: unë nuk pajtohem. ...

Lexo artikullin e plotë »

Hyosung Aquila GV250 kryqëzor nisur në Auto Expo 2014

rubrikë: Hyosung | 18 Jun 2015 | Comments Off në Hyosung Aquila GV250 kryqëzor nisur në Auto Expo 2014
Hyosung Aquila GV250 cruiser launched at Auto Expo 2014

Hyosung Aquila GV250 kryqëzor nisur në Auto Expo 2014 Nuk ka surpriza këtu, siç pritet për një kohë të gjatë tani DSK Hyosung më në fund filloi kryqëzor Aquila GV250 në Expo Auto 2014. Aquila GV250 Hyosung, ne duhet të themi është një e mirë në kërkim kryqëzor. Ajo mund me siguri të gabuar për diçka të një kapacitet më të lartë. Me një sasi bujare të kromit adorning këtë makinë, Hyosung Aquila GV250 shkëlqen dhe kap syri yt nga çdo kënd. Hyosung Aquila GV250 është kryqëzor i parë i duhur në 250 segment cc dhe vjen në një çmim prej 2.69 lakh ex-showroom Delhi. Për këtë çmim që ju të merrni një motor V-Twin që prodhon 26 BHP e pushtetit dhe 22 Nm i çift rrotullues. Numrat që duhet të shohin ju ...

Lexo artikullin e plotë »

freebikereviews Hyosung ST7

rubrikë: Hyosung | 17 Jun 2015 | Comments Off në freebikereviews Hyosung ST7
Hyosung ST7 freebikereviews

Hyosung ST7 Ne tani e kemi parë të natyrshme një lloj të kryqëzor motoçikletë nëpërmjet Hyosung përpara atyre të, por jo mjaft me këtë formular në fakt. Përsëri në 2003, zakonisht gjuha kompani koreane biçikletë me motor poseduar përfshirë në kinetike Ekzekutivit për të nxitur disa nga 250cc tyre Cruisers V-twin Aquila poshtë. Edhe pse kjo ishte një motor shumë të cilësisë, Detyrat e tyre pas të shtrenjtë bashkë me rrjeteve ndihmës iffy nuk e kujtoj atë në vend të realizoj. Edhe pse prodhuesi Hyosung, dhe që është në këtë pikë kishte nga thjesht ST motorët magnetike në të gjithë Korea, është zakonisht një herë që ka një përgjegjësi më të rrezikshme në vendin e tregut amerikan amtare indianët. Një lloj ...

Lexo artikullin e plotë »

Hyosung GT650 Comet – BUXHETI Streaker InsureMyRide

rubrikë: Hyosung | 16 Jun 2015 | Comments Off në Hyosung GT650 Comet – BUXHETI Streaker InsureMyRide
Hyosung GT650 Comet – BUDGET STREAKER InsureMyRide

Hyosung GT650 Comet – BUXHETI Streaker fjalë: Rod Chapman; pics: Rod Chapman Hyosung Me bikes si këtë Hyosung GT650 Kometa prowling rrugët për vetëm nën tetë grand, Unë mendoj këmbanat e alarmit në Japoni janë kumbues – dhe kështu që ata duhet të jenë të. Futet në fund 2003, Comet ishte prodhim Korean Hyosung e parë 'i madh’ biçikletë lëshuar në treg Aussie, dhe ajo bëri një spërkatje mjaft – edhe në qoftë se splash ishte më shumë të bëjë me atë biçikletë përfaqësuar, më tepër se ajo që në fakt ishte. Për shumicën e fundit 50 vitet e jo-japoneze prodhuesit aziatike motor kanë qenë duke fjetur gjigandët, por tani ato gjigandët kanë filluar të zgjohen. Gjithashtu, deri kohët e fundit, ...

Lexo artikullin e plotë »

2013 Hyosung GV650 Aquila Pro Test Ride Rishikimi Motorbeam – indian…

rubrikë: Hyosung | 15 Jun 2015 | Comments Off në 2013 Hyosung GV650 Aquila Pro Test Ride Rishikimi Motorbeam – indian…
2013 Hyosung GV650 Aquila Pro Test Ride Review MotorBeam – Indian…

2013 Hyosung GV650 Aquila Pro Test Ride Rishikimi Hyosung GV650 Aquila Pro - Kliko mbi për rezolucion të lartë foto galeri Hyosung GV650 Aquila Pro Rishikimi Bike testuar: 2013 Hyosung GV650 Aquila Pro Çmimi OTR Mumbai: Rs. 5,46,200/- Hyosung Aquila Pro ka të gjitha përbërësit e duhur për t'u bërë një sukses i madh në Indi. Kur dikush flet për motoēikletat kryqëzor, ka dy markave të cilat vijnë në mendje menjëherë. Njëra është Royal Enfield, gjë që e bën Bikes vetme-cilindër Cruiser, ndërsa tjetri është i Harley-Davidson, cila mbizotëron segment kryqëzor fund të lartë. Por, çfarë nëse ju doni diçka në mes? Nuk është një alternativë, në sajë të DSK-Hyosung të cilët kanë marrë tani Hyosung GV650 ...

Lexo artikullin e plotë »

Hyosung Aquila GV 250: Specs detajuara Tech Rrjedhur – Indian Makina Bikes

rubrikë: Hyosung | 8 Jun 2015 | Comments Off në Hyosung Aquila GV 250: Specs detajuara Tech Rrjedhur – Indian Makina Bikes
Hyosung Aquila GV 250: Detailed Tech Specs Leaked – Indian Cars Bikes

Hyosung Aquila GV 250: Specs detajuara Tech Rrjedhur nga Suraj më shkurt 1, 2014 2 Comments Ngadalshëm dhe i qëndrueshëm fiton garën! Kjo është thënia që ne kemi qenë të dëgjuar që nga fëmijëria tonë dhe kjo duket si që është Korean janë rritur gjithashtu duke dëgjuar tregime të njëjta si ne e bëmë. Ne ndjehemi kështu, sepse markë Korean, Hyosung, ka qenë duke zgjeruar portofolin e saj në Indi ngadalë, por në drejtim premtuese. Nisja e ardhshme nga kompania është Aquila GV 250 motor Cruiser, e cila do të jetë një nga më premtuese dy nisjen Wheeler në fazën e Expo indian Auto. Kjo biçikletë është i njohur me rrugët indiane tashmë si ajo kishte qenë sjellë në vendin tonë nga Kinetic, por në lejet e shkurtër e vizave. ...

Lexo artikullin e plotë »

Hyosung GT650R dhe ST7 : Testi Road dhe rishikimi –

rubrikë: Hyosung | 4 Jun 2015 | Comments Off në Hyosung GT650R dhe ST7 : Testi Road dhe rishikimi –
Hyosung GT650R and ST7 : Road test and review –

Hyosung GT650R dhe ST7. Testi Road dhe rishikimi Sulm Korean! Shumica e entuziastë biking kanë kujtime të mira të markës Hyosung. Kjo ishte kompania që na dha shijen e parë e vërtetë të një 250cc biçikletë të duhur të rrugës, si dhe një kryqëzor - që ishte në formë të kometës 250 dhe Aquilla 250. Lajm i mirë është se Korean tashmë është kthyer në rrugët indiane dhe këtë herë me Garware Motors Pune bazë dhe një lajm i mirë vjen në formën e ofertave të tyre të cilat janë më të mëdha dhe më të mirë! Garware Motors do të importimin bikes si CKD (të përfunduar hedh në tokë) kits dhe montimi motoēikletat në njësinë e tyre kuvendit në Wai pranë Pune. Ne mendojnë se ka qenë një vendim i mençur nga Garware për të marrë ...

Lexo artikullin e plotë »

Hyosung GT250 FI Manuali i Pdf Download.

rubrikë: Hyosung | 1 Jun 2015 | Comments Off në Hyosung GT250 FI Manuali i Pdf Download.
HYOSUNG GT250 FI OWNER’S MANUAL Pdf Download.

Përmbledhje e Përmbajtjes faqe 1 PARALAJMËRIM ky pronar # x2019;s manual përmban informata të rëndësishme të sigurisë. Ju lutem lexoni me kujdes. faqe 2 Ky manual duhet të konsiderohet si një pjesë e përhershme e motor dhe duhet të mbetet me motor kur rishiten ose ndryshe transferohet një pronari të ri apo operatori. Doracaku përmban informacione të rëndësishme të sigurisë dhe udhëzimet që duhet të lexohet me kujdes përpara se të veprojnë motor. faqe 4 Hyosung rezervon të drejtën për të bërë Motoçiklizëm është një nga ndryshimet më të exhilarating në çdo kohë. sportive dhe të siguruar gëzimin tuaj hipur. faqe 5 Informacione Pas këtyre fjalëve performancës sinjal nga motor tuaj të re. duhet të rishikohet me kujdes. ...

Lexo artikullin e plotë »

Hyosung GT650 Comet dhe Suzuki SV650 - Lajmi Motor, komente & kalërim…

rubrikë: Hyosung | 29 May 2015 | Comments Off në Hyosung GT650 Comet dhe Suzuki SV650 - Lajmi Motor, komente & kalërim…
Hyosung GT650 Comet and Suzuki SV650 – Motorcycle news, reviews & riding…

Hyosung GT650 Comet dhe Suzuki SV650 (prill 2004) Një vështrim i shpejtë në të gjithë gamën model nga prodhuesit e ndryshme sugjerojnë gjëra kurrë nuk kanë qenë më mirë për të që do të jetë blerësi i një biçikletë rrugë mes-varg Ka një përzierje e mirë e sportit, faired, gear lakuriq dhe konvencionale atje, me çdo gjë nga katër këmbë deri në Gjeneratorë të vetme-tenxhere. Një shembull është konkurrenca e ngushtë në një kamare – 650 zhveshur V-twins. Ka dy: SV650 nga Suzuki dhe GT650 Comet nga Hyosung. Nëpërmjet një goditje një fat, në vend se të menaxhimit të mirë, kemi pasur këtë palë që jetojnë së bashku në garazh të mbushur me njerëz tashmë editorial për një javë dhe u largova duke menduar ne do të jetë mjaft i lumtur në qoftë se të ul ...

Lexo artikullin e plotë »
përkthim
 Edit Translation
partnerët tanë
Na ndiq
Na kontaktoni
Kontaktet tona

dima911@gmail.com

I lindur në BRSS

423360519

Rreth kësaj faqe

Për të gjitha pyetjet në lidhje me reklamat, Ju lutemi të kontaktoni të listuara në këtë faqe interneti.


Motorcycles katalog me specifikimet, pictures, ratings, komente dhe discusssions rreth Motorcycles.