2012 Piaggio Fly 50 4Rishikimi V

Rubric: Piaggio | 19 Jun 2015 | Comments Off në 2012 Piaggio Fly 50 4Rishikimi V
2012 Piaggio Fly 50 4V Review

2012 Piaggio Fly 50 4V 2012 Piaggio Fly 50 4Rishikimi V 2012 Piaggio Fly 50 4V stil, rehati dhe siguri në dy rrota në më klasike stilin Piaggio. Piaggio Fly është rilindur, lëvizshmërisë për të gjithë. Kudo në botë. Piaggio Fly i ri është trashëgimtari më moderne në traditën e madhe Piaggio si prodhuesi i parë evropian skuter dhe udhëheqës në kërkimin e zgjidhjeve të lehtë dhe elegante për të siguruar lëvizshmërinë për të gjithë. Piaggio Fly është skuter globale nga Piaggio, projektuar dhe ndërtuar për të gjithë botën. Lehtë dhe të sigurt, nga versioni i parë Fly ka mishëruar frymën e Piaggio, një nga lojtarët më të mëdha globale në sektorin e skuter, misioni i të cilit është për të plotësuar nevojat dhe dëshirat e ...

Read full article »

2009 Piaggio Fly 150 Shqyrtime, Prices, dhe Specs

Rubric: Piaggio | 16 Jun 2015 | Comments Off në 2009 Piaggio Fly 150 Shqyrtime, Prices, dhe Specs
2009 Piaggio Fly 150 Reviews, Prices, and Specs

2010 Piaggio Fly 150 nga Alan(pronar), Jan. 6, 2011 Duke blerë gruan time një Vespa LX 150 në qershor 2010, ajo donte mua për të blerë një skuter në mënyrë që ne të mund të udhëtojnë rreth qytetit së bashku. Unë kam qenë një kalorës motor për më shumë se 30 vjet. dhe jo të vërtetë në Scooters, por kam blerë një 2010 fluturoj 150 si një marrëveshje në fund-e-sezonit Pas hipur si th. dhe Vespa LX 150 dhe fluturojnë 150, ata janë me siguri shumë të ngjashme, por ka disa dallime të qarta. Të dy përdorin një shumë e shumë identike Piaggio 150 motor por rear ritëm-krah / motor zorrë të fluturojnë 150 është një pak më të gjatë për të akomoduar 12 inç rrotë të pasme. Miza 150 ka 12 rrotat inç dy përparmë a pasme ndërsa Vespa LX 150 ka një 11 inç rrotën e përparme ...

Read full article »

2013 Aprilia Motard 50 & Piaggio Typhoon 50 – Motor USA

Rubric: Piaggio | 12 Jun 2015 | Comments Off në 2013 Aprilia Motard 50 & Piaggio Typhoon 50 – Motor USA
2013 Aprilia Motard 50 & Piaggio Typhoon 50 – Motorcycle USA

2013 Aprilia Motard 50 Piaggio Typhoon 50 The 2013 Piaggio Typhoon 50 dhe Aprilia Motard SR50 sjellë disa dhunti Evropian në tryezë. Si e ata lart grumbulloj? Askush nuk shkon në një dyqan motor Evropian pritur pazaret. Por Piaggio që e bën Aprilia, Vespa, Moto Guzzi dhe produkte Piaggio ka një rrjet global të furnizuesve dhe fabrika dhe ka qenë kryerjen e disa marrëveshjeve të habitshme të vonë. Kur pashë Piaggio kishte jo një, por dy scooters nën $2000, Unë kisha për të kërkuar për të dy. Radhë të whaa-whaa efekt fryhet shëndoshë. Kur shkuam për të marr Scooters në Piaggio-së Kosta Mesa, Qendra California Tech, Ne zbuluar Piaggio Typhoon 50 dhe Aprilia Motard SR50 janë në fakt identike, ...

Read full article »

Piaggio 3 motor rrota

Rubric: Piaggio | 11 Jun 2015 | Comments Off në Piaggio 3 motor rrota
Piaggio 3 wheel motorcycle

Piaggio Vespa rishikon vlerë PX200E për Piaggio P-180 përpara ii achat Piaggio mp3 250 mundësi X8 skuter 125 cm3 Piaggio Beverly 500 për shitje uk Piaggio mp3 500 lt turne Vespa Piaggio përshëndetje mix shpërtheu Piaggio motor 250 Quasar Piaggio Typhoon 50 shpejtësi të lartë Ai mori një gllënjkë pijen e tij dhe i dha gjuhëtarit një buzëqeshje Toothy. Piaggio 3 wheel mp3 Çmimi skuter uk 2012 Piaggio fluturojnë 50 4v shqyrtim quote përdorur Beverly 250 mp3 në shitje në Mbretërinë e Bashkuar Piaggio fuqia NRG Purejet Verbrauch Piaggio përshëndetje serinë e parë 1967 Hobi veçantë Piaggio p.108 rast mp3 400 annonces lt ape auto çmimi rickshaw në Kerala Piaggio x9 evolucioni 500 ne shitje Sensore raportojnë gjurmët neutrino e një force të madhe task, ...

Read full article »

Piaggio Scooters dhe motoçikletave në Huddersfield dhe West Yorkshire

Rubric: Piaggio | 11 Jun 2015 | Comments Off në Piaggio Scooters dhe motoçikletave në Huddersfield dhe West Yorkshire
Piaggio Scooters and mopeds in Huddersfield and West Yorkshire

Piaggio Scooters Scooter në Crazy Ltd Të plotë deri në buzë me informacion mbi të gjitha të fundit modelet e skuter Piaggio! Dua të blej një skuter të re Piaggio . Scooter Crazy janë kryesor tregtar Piaggio furnizuar me të gjitha modelet e fundit, duke përfshirë Piaggio Zip, fluturoj, taifun, NRG, liri, Piaggio XEvo, MP3 LT dhe MP3 Yourban. Të gjitha Scooters, Trikes dhe bikes janë në magazinë kështu që të ndjehen të lirë për të ardhur dhe për të marrë një sy. Zip Scooter Piaggio Për shkak të popullaritetit Është herë të parë raundin e, versioni i dy goditje të zip Piaggio ka qenë riparaqiti. E 'zip shtesë’ prodhuar nga motori HiPer2 ajrit të ftohur prodhon një performancë gaz që maksimizon karakterin therës dhe më të shkathët të këtij shitjes të lartë ...

Read full article »

300 karakteristika Touring

Rubric: Piaggio | 11 Jun 2015 | Comments Off në 300 karakteristika Touring
300 Touring features

TRADE pushime Shumica oferta me kosto efektive 300 karakteristika turne Chrysler 300 – Wikicars i ri 300 ofrohet në pesë versione: niveli bazë hyrjes 300. versioni Touring, një model më luksoze Kufizuar, top-i linjës 300C, dhe performanca të orientuar SRT-8. 300 Turne AWD 300C Base Model 2WD Chrysler 300. Top Speed ​​Cars Chrysler 300 është një seri e makinave të prodhuara nga Daimler Chrysler ndonjëherë që nga viti 1950; ka pasur disa seri deri tani, por e fundit, e cila filloi në 2004, është larg nga makinë më të fuqishme dhe të aftë të këtij modeli. Chrysler 300 C SRT8 Touring (2006) – GotBroken.Com Standard karakteristika të brendshme të SRT8 Touring Chrysler 300C ...

Read full article »

MAGAZINE WIDE

Rubric: Piaggio | 10 Jun 2015 | Comments Off në MAGAZINE WIDE
WIDE MAGAZINE

Piaggio Mp3 300 Yourban: Kjo është një kohë veçanërisht emocionuese për Scooters tre rrota: segmenti ka kapur tashmë vëmendjen e lojtarëve të tjerë, e të cilit propozimet e fundit të pranojnë faktin se drejtimi i ri marra në 2006 nga Piaggio me debutimin e Mp3 ishte e ardhmja e pranishme dhe e mundshme e mobilitetit urban. Nga një anë, niveli i lartë i aktivitetit konfirmon vizionin largpamëse të Grupit Piaggio si konstruktor i parë për të besuar në zgjidhjen e tre-rrota Scooters per urbane, një intuitë konfirmuar nga dërgesat në mbarë botën e më shumë se 130,000 Mp3s, me maja të dukshëm në vende si Francë, Gjermania dhe, sigurisht, Itali; ne anen tjeter, ajo mbështet suksesin e ...

Read full article »

Piaggio MP3 500 dhe MP3 Sport Scooter Lajme dhe Shqyrtime Scootersales

Rubric: Piaggio | 10 Jun 2015 | Comments Off në Piaggio MP3 500 dhe MP3 Sport Scooter Lajme dhe Shqyrtime Scootersales
Piaggio MP3 500 and MP3 Sport Scooter News and Reviews Scootersales

[+] parë galeri imazhit Piaggio MP3 500 dhe MP3 Sport Piaggio lirimin e një 500 cc Twin Spark MP3, si edhe ata të ri-Badge të Gilera Fuoco dhe riemërtoni atë MP3 Sport. Piaggio MP3 500 dhe MP3 Sport Piaggio është paraqitur 2 Versione të lartë të performancës të MP3, i pajisur me të fuqishmit 500 Twin Spark motor për të konfirmuar shkathtësi dhe dinamizmin e Piaggio 3- Projekti rrota që ka bërë një sukses në mbarë botën. Piaggio MP3 500 Piaggio MP3 500 është studimi i një automjeti 3 rrota dedikuar për argëtim dhe përdorimin turistik të gjerë me rreze. i fuqishëm, gjallë dhe të sigurt, MP3 500 ka një të veçantë Shablloni dhe të veçanta grafikë bardhë që theksojnë karakterin e saj sportiv. Zgjidhja është ai i një "krye varg” ...

Read full article »

2006 Piaggio Fly 150 – Motor USA

Rubric: Piaggio | 9 Jun 2015 | Comments Off në 2006 Piaggio Fly 150 – Motor USA
2006 Piaggio Fly 150 – Motorcycle USA

2006 Piaggio Fly 150 Të shpejtë-kthese Piaggio Fly 150 përfaqësuar kontingjentin skuter e comparo tonë Newbie. Edhe pse nuk kishte aftësitë e performancës të konkurrentëve të saj, makinë 150cc ishte një frikshëm udhëtarëve ndër-qytet dhe kontrabandist porosi. Piaggio Fly 150 Piaggio Fly 150 ishte çyryk hyrje egër-card në tonë $4000 Newbie Bike shtëna. Nuk ka ka mohuar se ekziston një ndryshim i madh në mes të një motor të rregullt dhe një skuter, por ata patën dy rrota dhe një motor, kështu që ata janë lojë të ndershme. Gjithashtu, Scooters përfaqësojnë një segment në rritje të popullsisë me dy rrota, për shkak të lehtësinë e tyre të përdorimit dhe kontrollet newbie miqësore. Miza 150 provuar të jetë një ...

Read full article »

Piaggio FLY50 Scooters Mopeda

Rubric: Piaggio | 9 Jun 2015 | Comments Off në Piaggio FLY50 Scooters Mopeda
PIAGGIO FLY50 Scooters Mopeds

PIAGGIO FLY50 PIAGGIO FLY50 The Fly sot arrin 2 madhësive motor, 50cc dhe 150cc, duke ofruar përdoruesve 2 mundësitë besueshëm që janë të frikshëm për çdo ditë shfrytëzojnë. modern, praktik, dhe projektuar elegante, të dy ndajnë performancën e shquar e përgjithshme, Dizajni modern italian, dhe rehati dhe lehtësinë. teknikisht të avancuar, Fly trashëgon traditat e përzierjes sigurisë Piaggio-së, siguri, dhe funksionalitetin me një dizajn të sy-infektues. dritë, kompakt, dhe gjithashtu i shkathët, Fly është e lehtë për t'u përdorur, thjeshtë për të parkuar, dhe paraqet raport shquar pushtet-për-peshë për efikasitetin e përmirësuar. Dymbëdhjetë ins rrota dhe gjithashtu të konsiderueshme, gomat pa trung të kontribuojë gjithashtu për vendosmëri më të mirë dhe agility në trafik, ...

Read full article »
përkthim
 Edit Translation
partnerët tanë
Na ndiq
Na kontaktoni
Kontaktet tona

dima911@gmail.com

I lindur në BRSS

423360519

About this site

For all questions about advertising, please contact listed on the site.


Motorcycles katalog me specifikimet, pictures, ratings, komente dhe discusssions rreth Motorcycles.