Enduro News – National Putoline Winter Series

rubrikë: Sherco | 17 qershor 2015 | Comments Off on Enduro News – National Putoline Winter Series
Enduro News – National Putoline Winter Series

Putoline kombëtare 2009 Winter Series National Putoline Winter Hare Scramble Championship Houson në një mision në një fitore bishtat rreth 3 Butts Quarry 28 Derbyshire dhjetor Ekipi dirtbike-traxs kthye për vizitën e fundit të 2009 për bishtat gurores Derbyshire për raundin 3 i Putoline Dimrit Hare Scramble Kampionatin Kombëtar. Klubi ka gëzuar një pushim në mot të keq të kohëve të fundit dhe kushtet e motit ishin të favorshme me një ditë të ndritshme me diell por ftohtë, kushtet tokësore ishin të rrëshqitshëm sidomos kur dielli kishte dështuar të shkrihet acar. Kjo instalime popullore Krishtlindjeve ishte edhe një herë e plotë dhe klubi kishte detyrën e palakmueshme e kthyer riders larg, duke dëshmuar se të hyjnë në fillim merr ...

Lexo artikullin e plotë »

bikes, pjesë, aksesorë, servis, Lajme mbi të gjitha Ducati, KTM dhe Husaberg…

rubrikë: Sherco | 16 qershor 2015 | Comments Off on bikes, pjesë, aksesorë, servis, Lajme mbi të gjitha Ducati, KTM dhe Husaberg…
Bikes, Parts, Accessories, Servicing, News on all Ducati, KTM and Husaberg…

DAKAR FAZA 2: CHALECO LOPEZ FASTEST RED BULL RIDER KTM FABRIKEN Racing Team Red Bull KTM Factory marrë poshtë për të biznesit të hënën për fazën e dytë të 2014 Dakar Rally. Chaleco Lopez ishte më e shpejtë e katër riders të fabrikës me një vend të shkëlqyer dytë në fazën e, zvarritës liderin nga vetëm 39 sekonda. Lopez, e Kili erdhi pas fitues fazë, kalorës britanik Sam Sunderland dhe tani është i dyti në renditjen e përgjithshme rreth dy minuta prapa liderit përgjithshme Joan Barreda e Spanjës. Lopez: “ Faza e dytë ishte shumë e mirë. Pjesa e parë ishte shumë e shpejtë dhe ajo ishte shumë e bukur për të marrë në dunat. Sot vendin e dytë është e mirë dhe biçikletë ishte i mirë, shume mire, në rërë. ” ...

Lexo artikullin e plotë »

Afrikës së Jugut ASHTON NATIONAL Enduro

rubrikë: Sherco | 15 qershor 2015 | Comments Off on Afrikës së Jugut ASHTON NATIONAL Enduro
THE SOUTH AFRICAN ASHTON NATIONAL ENDURO

ASHTON KOMBËTAR Enduro ËSHTË KËTU - një markë të re ngjarje në kalendar! Një markë ngjarje e re do të testojë konkurrentët Enduro motor të shtunën (23 marsh) në Kepi Perëndimor kur Kombëtar Enduro Ashton zhvillohet në Ashton / Zona Montagu në Langeberg. Kjo ngjarje do të formojnë raundin e dytë të 2013 Liquorland National Enduro Championship motor dhe pas Gauntlet është hedhur poshtë nga një riders pak, gara spektakolare mund të pritet nga ata që do të donte për të provuar një pikë. Një nga riders të cilët do të jenë në një mision për të pikave qese maksimale, është kalorës lokal Montagu, Ligji Altus (Husqvarna Racing) që do të donte për të provuar për turmën e tij në shtëpi se ai mund të dorëzojë mallrat. ...

Lexo artikullin e plotë »

YOUNG pari pretendimet Enduro VICTORY të sezonit NATIONAL e-poshtër në internet

rubrikë: Sherco | 12 qershor 2015 | Comments Off on YOUNG pari pretendimet Enduro VICTORY të sezonit NATIONAL e-poshtër në internet
YOUNG CLAIMS FIRST ENDURO VICTORY OF NATIONAL SEASON e-dirt online

YOUNG pari pretendimet Enduro VICTORY të sezonit KOMBËTARE Wade Rinj (16), dijetari nga Paddock në KwaZulu-Natal, filluar 2013 Liquorland National Enduro Motor Championship mënyrën se si ai përfundoi 2012 sezonin off - me një fitore. i ri, i cili u bë më i ri ndonjëherë kalorës që ka fituar çati rraskapitës e Afrikës në Lesoto të vitit të kaluar, deklaroi fitoren e tij të parë të sezonit duke fituar garën Liquorland Baynesfield WFO Enduro, hapës sezonin që u zhvillua të shtunën (23 shkurt) në fushën Baynesfield në jug të Pietermaritzburg në KwaZulu-Natal. i ri, gara për ekipin Husaberg Alfie Cox, postuar herë qëndrueshme shpejtë në gjashtë fazat në kohën e duhur të veçanta (ai ka humbur disa kohë kur ...

Lexo artikullin e plotë »

Sezoni Silly 2.0 Innovation Offroad

rubrikë: Sherco | 11 qershor 2015 | Comments Off on Sezoni Silly 2.0 Innovation Offroad
Silly Season 2.0 Innovation Offroad

Sezoni Silly 2.0 Në vijim mund të jenë gjëra që ju keni dëgjuar tashmë dhe disa gjëra mund të jenë të reja për veshët tuaj. Ju lutem mos harroni, këto janë thashetheme, spekulime, dhe një lajm i kemi dëgjuar në lidhje me 2014 Rides. Gjithashtu, në qoftë se ju jeni një kalorës që dëshiron për të rinovuar atë që kemi thënë, ju lutem na kontaktoni në media@innovationoffroad.com. Ne do të duan të dëgjojmë nga ju. Paul Whibley: Edhe pse ajo u shfaq 2013 do të jetë sezonin e kaluar Whibley në shtetet, plagosje pafat e tij në mes të sezonit dhe makinë vazhdoi ka atë poshtë për një vit tjetër në AMPRO Yamaha. Nick Fahringer: Nick ka konfirmuar se ai do të kthehet me AirGroup gara Radiant në 2014. Më parë këtë javë, Offroad Champions përmendur Airgroup do të më ...

Lexo artikullin e plotë »

Sherco Gjykimet MODELET – Pjesë Botërore Motor

rubrikë: Sherco | 8 qershor 2015 | Comments Off on Sherco Gjykimet MODELET – Pjesë Botërore Motor
SHERCO TRIALS MODELS – World Motorcycle Parts

Sherco Gjykimet MODELET 2012 Sherco Gjykimet modelet më të reja THAN EVERSherco vazhdon të jetë besnik idealit të saj të përparimit dhe evolucionit të vazhdueshëm. The ... Sherco 4.5 4T Enduro Sherco 4.5 4T Enduro VAZHDIM EVOLUTION Sherco është e angazhuar për modele ENVIRONMENTThe Sherco Enduro ishin pionierë në zbatimin e ... Sherco 5.1 4T Enduro Sherco 5.1 4T Enduro VAZHDIM EVOLUTIONSHERCO është e angazhuar për modele ENVIRONMENTThe Sherco Enduro ishin pionierë në zbatimin e elektronike ... Sherco 2.5 4T Enduro Sherco 2.5 4T Enduro Enduro MODELI LINE GROWSTHE lightest dhe MOST Engine COMPACT Enduro PËR MARKETFollowing si afër ... Sherco 4.5 Sm 2012 Sherco Gjykimet MODELET Më përpara se ...

Lexo artikullin e plotë »

Sherco SE 300i-R Shkarko Motoçikleta 2014

rubrikë: Sherco | 7 qershor 2015 | Comments Off on Sherco SE 300i-R Shkarko Motoçikleta 2014
Sherco SE 300i-R Best Motorcycles 2014

Sherco SE 300i-R Sherco nuk është një kopje e KTM, por më tepër një kundërshtar i denjë i cili ka ardhur nga një kompani franceze. Sherco 300i SE-R është agile, të fortë dhe të gjallë do të të japë kënaqësi maksimale për të gjithë ata që duan të vështirë-Enduro. Zhvendosja e 290cc, likuid ftohur me qarkullim të detyruar, njëcilindërsh, katër-goditje, dy camshafts dhe katër valvola për cilindër. Magnetti Marelli dixhital elektronik i injeksionit të karburantit, 6-Shpejtësia e transmetimit dhe tufë me disqe të shumta në banjë naftës. Marshin në makinë primar drejtimit sekondare me zinxhir. Gjysma rrethues kornizë Chrome-Molybdenum, ndërprerja e përparme WP teleskopike pirun, Ø48 mm tuba tërhiqem dhe compression rregullueshme, 300 mm e udhëtimit dhe pezullimin e pasme WP progresive, ...

Lexo artikullin e plotë »

Husaberg Enduro pastër – Jamie McCanney & Husaberg - 2013 Enduro 125cc Rinisë…

rubrikë: Sherco | 4 qershor 2015 | Comments Off on Husaberg Enduro pastër – Jamie McCanney & Husaberg - 2013 Enduro 125cc Rinisë…
HUSABERG Pure Enduro – Jamie McCanney & Husaberg – 2013 Enduro Youth 125cc…

Jamie McCanney Husaberg - 2013 Enduro rinore 125cc World Champions krijuar nga Husaberg. 17.06.2013 Ekipi Husaberg Factory rider Jamie McCanney vënë prek përfunduar në fushatën e tij Enduro Youth Kampionatit Botëror në GP të Rumanisë, fituar një titull parë ndonjëherë EWC bord TE125 tij Me tetë ditë radhazi fiton të kredisë së tij, shtohen dy rezultatet e tij runner-up në raundin e hapjes së Kampionatit Botëror Enduro në Kili, Jamie McCanney u bë kalorës i parë që do të kurorëzohet Enduro World Champion në 2013 pasi ai ngriti titullin Enduro Rinor 125cc pas dy shfaqje dominuese në GP të Rumanisë. Klasës së parë klasën e tij gjatë testit të premten natën Super e ngjarjes, Jamie pastaj fitoi shtatë ...

Lexo artikullin e plotë »

Www.retrotrials.com – Ditari Jotagas

rubrikë: Sherco | 3 qershor 2015 | Comments Off on Www.retrotrials.com – Ditari Jotagas
Www.retrotrials.com – The Jotagas diary

Kupa Colmore – Trial National S3 Championship në 2/3/14 Të Chairmans përpara 2014 Gjyqi Colmore filxhan Jotagas ditar Ky vit qëllimi im është për të konkurruar në dhe të përfunduar Kampionati Normandale, kampionatin S3, Enduro Championship SEEC dhe Hare dhe Hounds Kampionati SEEC. mirë, Ky është qëllimi ha ha, por ka një problem. Datat përplasje dhe kështu që unë do të lihet për të zgjedhur se cili kampionatin për të përfunduar. Kjo do të varet nga distanca udhëtojnë (kundër S3 dhe Normandale Kampionatin) dhe aftësia ime për të përballuar me kushtet hipur (çdo gjë – ha ha). Kështu që unë kam filluar vitin me qëllimet më të mira dhe në raundin e parë të kampionatit S3 ishte këtu, ...

Lexo artikullin e plotë »

mundësi Enduro

rubrikë: Sherco | 2 qershor 2015 | Comments Off on mundësi Enduro
Occasion enduro

listë pajtimtareve fletëpalosje 10 dhjetor. 2010. Raste 125 cc· Raste Collection· Raste Cross· Raste Doganat· Raste Enduro· Raste roadsters· Raste Routi- res. 2009-d’ ose mundësi të reja. Essayer Renault Grand skenik iii 7 pl. Mod. një motor, një skuter, një hanxhar, një quad, e një motor’ Enduro. Kërkoni për një motoçikletë’ mundësi në rrjetin tonë me reklama nga. me porosi, shteg, 125 cc, Scooters, Cyclos, Enduro, Supermotard, Cross. Shitja e motoçikletave të reja të gjitha e bën. Lista e mundësive në dispozicion. Cross, Enduro, kuadrat, pit-bike, ose mtb buggy, VOIL- Zonat që n’ ont motor aucun.Ch ...

Lexo artikullin e plotë »
Përkthim
 Edit Translation
Our partners
Follow us
Contact us
Our contacts

dima911@gmail.com

I lindur në BRSS

423360519

Rreth kësaj faqe

Për të gjitha pyetjet në lidhje me reklamat, Ju lutemi të kontaktoni të listuara në këtë faqe interneti.


Motorcycles katalog me specifikimet, pictures, ratings, komente dhe discusssions rreth Motorcycles.