Sheldon Ural Sportsman javë një në Amerikës së Veriut rus Motor të…

Rubric: Ural | 18 Jun 2015 | Comments Off në Sheldon Ural Sportsman javë një në Amerikës së Veriut rus Motor të…
Sheldon’s Ural Sportsman week one at the North American Russian Motorcycle…

Sheldon-së 1998 Ural Sportsman – javë 1 (dicka e tille) shënim: shkurt 29, 2000 Ju lutemi të mbani në mend, gjatë leximit të këtyre missives, se dy Urals e mia janë 1998 modelet. I kanë disa probleme me ta, por Ural Amerika më dëgjoi, dhe për të pronarëve të tjerë dhe bëri ndryshime në fabrikë në Rusi, ose në fabrikën e tyre në shtetin e Uashingtonit, që zgjidhen të gjitha këto probleme në modelet e mëvonshme. The 1998.5 dhe modele të reja erdhi me një sistem më të mirë ndezjes, Fillimi elektrike në volant, carburetors të ndryshme dhe shumë ndryshime më shumë. bikes mia janë rigs mrekullueshme, por ato më të reja nga Ural Amerika janë shumë më të rafinuar. Nëse dikush për të blerë një të re Ural ju me siguri nuk do të hasni njëjtë ...

Read full article »

2011 Ural Patrol-T 750 - Përdoret 2011 Patrol-T 750 në motoçiklist Magazine

Rubric: Ural | 15 Jun 2015 | Comments Off në 2011 Ural Patrol-T 750 - Përdoret 2011 Patrol-T 750 në motoçiklist Magazine
2011 Ural Patrol-T 750 – Used 2011 Patrol-T 750 at Motorcyclist Magazine

2011 Patrol-T 750 2011 Ural Patrol-T 750 Intro 2011 Ural Patrol-T është një rus i bërë, qëllim të dyfishtë, motor turne që përfshin një kosh standarde dhe me makinë dy-wheel. Të gjitha motorcycles Ural janë shitur dhe shpërndarë nga grupi IMZ-Ural që vepron si një U.S. korporata dhe është regjistruar në shtetin e Uashingtonit. Grupi IMZ-Ural vepron si kompania mëmë për fabrikë në Irbit, Rusi, ku Urals janë prodhuar. The 2011 Ural Patrol-T mixes duket nostalgjik me komponente kryesisht moderne. Ural është një automjet astoundingly aftë offroad. Ural Patrol-T mund të vend deri në tre riders me dy në ndenjësen e shales dhe një në kosh. Kosh mund të mbajë deri në 400 paund të cilat ...

Read full article »

rishikim: 2010 Ural Patrol T merr një lickin’ dhe e mban në tickin '…

Rubric: Ural | 12 Jun 2015 | Comments Off në rishikim: 2010 Ural Patrol T merr një lickin’ dhe e mban në tickin '…
Review: 2010 Ural Patrol T takes a lickin’ and keeps on tickin’…

rishikim: 2010 Ural Patrol T merr një lickin’ dhe mban në tickin’ 2010 Ural Patrol T Kliko mbi për galeri të lartë-res image Unë isha ende duke lëvizur në një klip mjaft të mirë kur unë u përplas në pemë rënë. Unë do të jenë më se të lumtur për të ndarë shpejtësinë e saktë që unë ishte duke ecur, por unë nuk mund të. E shihni, Unë kam qenë kinda zënë në atë moment të saktë duke u përpjekur darnedest time të mos bien 50 këmbët poshtë në anën e një shkëmbi në malet verilindore të Seattle, Washington. Si dhe pse nuk kam të përfundojë deri në këtë situatë pikëlluese? Për fillestaret, Unë duhet të shpjegojë se unë kam qenë në Pacific Northwest e bukur testimit nga motor fundit Ural-së kosh, T Patrol. Ngjashëm në koncept ...

Read full article »

2014 Ural Patrol Rishikimi

Rubric: Ural | 10 Jun 2015 | Comments Off në 2014 Ural Patrol Rishikimi
2014 Ural Patrol Review

2014 Patrol Ural 2014 Ural Patrol Rishikimi 2014 Patrol Ural në Totalmotorcycle.com On-Demand Sidecare Drive. The 2014 Patrol Ural është i vetmi motor në botë prodhuar me një kosh makinë on-kërkesës. Kjo rrugë 2WD ligjore të gjitha-terrenit gati motor ju jep mundësinë për të kaluar në mes makinë të vetme-rrota dhe tërheqje e pabesueshme e makinë dual-wheel me rrokullisje e një levë! Ural 2014 – Rishohë çfarë keni menduar ju e dinte Rreth Ural motorcycles Ural fituar popullaritet dhe një vijuese besnike në mesin e entuziastësh motor në mbarë botën. riders Ural vlerësojmë bikes- në- dhe aftësitë off-road, lehtësinë e mirëmbajtjes dhe sigurisht dua të bikes- pamja klasike ...

Read full article »

Raporti Luxe Travel Barcelona nga kosh

Rubric: Ural | 10 Jun 2015 | Comments Off në Raporti Luxe Travel Barcelona nga kosh
Luxe Travel Report Barcelona by Sidecar

Barcelona nga kosh Shkruar nga Administrator | e enjte, 15 nëntor 2012 11:00 në Barcelonë, një nga qytetet më romantike dhe me stil në Evropë, gjëja e fundit që ju doni të bëni është të ngasin një autobus turne turpshme të plotë të turistëve kamera-toting. Por në një turne privat BRIGHTSIDE kosh, e cila merr në pamjet e qytetit nga kosh i një motor, të ndjehen më shumë si një yll filmi 1950 në një udhëtim spontan ditë sesa një clamoring turistik për të shtënë përsosur e triumfeve arkitektonike Gaudi-së. Në një vizitë të fundit, një lerosur, David Beckham-lookalike quajtur Peter Kulka tërhequr deri në një motor gjelbër cilësisë së mirë jashtë hotelin tim. Pasi ai hartuar një udhëtim katër-dhe-a-gjysmë ore bazuar në interesat e mia ...

Read full article »

2014 Ural Solo ST Rishikimi Motor 2013

Rubric: Ural | 8 Jun 2015 | Comments Off në 2014 Ural Solo ST Rishikimi Motor 2013
2014 Ural Solo sT Review Motorcycle 2013

2014 Ural Solo ST Rishikimi Kur vjen puna për të ngritur rishtazi motoēikletat -Bëri ruse të importuara në Shtetet e Bashkuara. ka Ural dhe pastaj nuk ka Ural. Famë për linjën e saj të thyer e modeleve kosh. veçanërisht 2WD Gear -Up dhe Patrol . Ural gjithashtu prodhon më pak të njohur Solo ST. Sans kosh, solo ST është vetëm homologu dy-wheel të ndryshme të tre -wheelers në Ural-së 2014 modeli formacion . 2011 Ural Gear-Up Sidecar Rishikimi [video] Duke shitur një total prej vetëm 18 vitin e kaluar Solo-së, rr është një anomali, për të thënë aspak. Minimal shifrat e shitjes Solo janë pjesërisht për shkak të fokusit Urale mbi modelet e kosh e kompanisë dhe pjesa pazakonta të tregut ata kanë ...

Read full article »

Ural Retro Solo – Classic Bike Guide – RealClassic.co.uk

Rubric: Ural | 4 Jun 2015 | Comments Off në Ural Retro Solo – Classic Bike Guide – RealClassic.co.uk
Ural Retro Solo – Classic Bike Guide – RealClassic.co.uk

Ural Retro Solo Megjithatë vështirë ju mendoni se ju keni shikuar për të gjetur ëndërr biçikletë tuaj klasik, Mick Barker ka shikuar më tej. Dhe kanë marrë një rrezik të madh. Këtu është një version i përditësuar i përrallë MICK'S. Blerja e një plumb nga tregtari në Chennai ishte pak e një jo-brainer. Udhëtime të ndryshme të biznesit në Indi kishte ri-ndez epshin për një biçikletë, pas më shumë se 20 vjet, dhe Enfields ishin aq të kujton e njeri shumë i rëndësishëm tim të vjetër Ajay 16MS. Pra, një marrëveshje është bërë në vend pas një devijim shans kaluar tregtari nga auto-rickshaw shofer tre veta, dhe më pas të gjithë bisedë e palidhur sfiduese e doganave dhe importit dhe gjithë pjesa tjetër ishte mësuar në mënyrë të rregullt, kaluar dhe vetëm për të mbijetuar. çfarë një ...

Read full article »

të përdorura 2010 Ural Taiga – Shqyrtime, Çmimet dhe Specs në motoçiklist Magazine

Rubric: Ural | 25 May 2015 | Comments Off në të përdorura 2010 Ural Taiga – Shqyrtime, Çmimet dhe Specs në motoçiklist Magazine
Used 2010 Ural Taiga – Reviews, Prices and Specs at Motorcyclist Magazine

2010 Ural Taiga 2010 Ural Taiga 750 The 2010 Ural Taiga Limited Edition është një pasqyrim i përsosur i përpjekjeve fillestare ruse Motor-bërësi i Luftës së Dytë Botërore për të ndërtuar bikes ashpra dhe utilitar rëndë kosh. Kompania me bazë në Irbit origjinën në vitet 1940 për të lehtësuar mobilizimin e ushtrisë sovjetike kundër forcave gjermane speciale dhe tanke. Të përputhen me kërkesat e saktë të ushtrisë, njësitë origjinale Ural janë projektuar nga xhenio fund të viteve 1930 BMW R71 biçikletë makinë side. However, ajo që filloi si një çështje e mbijetesës për të Ushtrisë së Kuqe shpejt evoluar në një biznes në zhvillim. Për shkak të rritjes së popullaritetit dhe kërkesës për të automjetit, fabrikë të prodhimit në fund ka filluar ...

Read full article »

2010 Ural ST Solo Rishikimi Motor – Riding përshtypjet e Ural ST…

Rubric: Ural | 25 May 2015 | Comments Off në 2010 Ural ST Solo Rishikimi Motor – Riding përshtypjet e Ural ST…
2010 Ural sT Solo Motorcycle Review – Riding Impressions of the Ural sT…

2010 Ural ST Rishikimi, i vazhdueshëm Bottom Line: Një përzemërt, Organeve të brendshme Ride Jo për të zbehta e zemrës Shanset janë që ju do të merrni ural ST, ose ju nuk do të: riders në kërkim të seamlessly të qetë, mbushur-it-me-gaz-dhe-kthesë-the-mbyt pamendesie do të mund të gjeni St shumë i përafërt rreth edges për shijet e tyre. Ne anen tjeter, motoçiklistëve me një pikë të dobët për makinat viscerally mekanike që kërkojnë pak të vëmendjes nuk do të bëj ujë në djersë gjëra të tilla si të mbyt mbërthyer kam përjetuar, dhe me kënaqësi do të rrokulliset sleeves e tyre për një grimë e ngatërresë në anë të rrugës para se të arrijnë destinacionet e tyre. Ural ST madje bën rides të retro-style Ashtu si $7,699 Triumph Bonneville ...

Read full article »

Lajme – Ural Australia

Rubric: Ural | 25 May 2015 | Comments Off në Lajme – Ural Australia
News – Ural Australia

Asgjë për të bërë, por Gothe Gaucho Rambler NB: Ramblers Australiane do të ketë kosh lefthand. The 2013 Limited Edition Gaucho Rambler ka pasur një ulje të çmimeve. tani vetëm $17,990 (plus në shpenzimet rrugore). Me asgjë më shumë se kali i tyre, nje thike, dhe a ponço, Cowboys e Amerikave, ose Gauchos si ka njohur në vende të tjera, rambled përmes vendit, që jetojnë jashtë vendit, duke marrë çdo ditë si ajo erdhi, gjithmonë në një udhëtim drejt perëndimit të diellit. Shpirti rebel i Gaucho është shumë në zemër dhe shpirtin e çdo Ural. Duke marrë në rrugë, pa qëllim të veçantë në mendje është diçka që çdo konkluzion dëshiron për Futja e 2013 American West-frymëzuar edicionin e kufizuar Ural Gaucho Rambler, një motor ...

Read full article »
përkthim
 Edit Translation
partnerët tanë
Na ndiq
Na kontaktoni
Kontaktet tona

dima911@gmail.com

I lindur në BRSS

423360519

About this site

For all questions about advertising, please contact listed on the site.


Motorcycles katalog me specifikimet, pictures, ratings, komente dhe discusssions rreth Motorcycles.