Victory High-Ball Longtermer Bikes shpejtë

rubrikë: fitore | 15 Jun 2015 | Comments Off në Victory High-Ball Longtermer Bikes shpejtë
Victory High-Ball Longtermer Fast Bikes

Victory High-Ball Longtermer Moby në 11:24am prill 20 2012 kurrë Betcha menduar ju do të shihni një biçikletë me varëse rrobash të ngjashme me majmunët kudo pranë Bikes shpejte, eh. Disa nga ju mund të kenë qenë duke ndjekur aventurat e mia me një kryqëzor muskujve Victory Hammer vitit të kaluar. Hammer e shkuar mbrapa, por Fitorja ishin të etur për të parë se çfarë ne do të bëj prej tyre-për-2012 New flijimit, High-Ball. Si emri sugjeron, kjo është një nga varg e tyre 8-top me rrota yndyrë Retro përparme dhe të pasme dhe një sërë mat Handlebars apehanger zezë. Kjo është një arritur gjatë nga thellësitë e pajtuesit ulët për majat e hekurave, i cili më anon. por së pari, një mësim të shkurtër histori. Ajo është kronikë mirë se, kur GIS për herë të parë u kthye në shtëpi ...

Lexo artikullin e plotë »

2008 Victory Kingpin 8-Ball Road Test Rider Magazine

rubrikë: fitore | 14 Jun 2015 | Comments Off në 2008 Victory Kingpin 8-Ball Road Test Rider Magazine
2008 Victory Kingpin 8-Ball Road Test Rider Magazine

2008 Victory Kingpin 8-Ball Test Road Kingpin 8-Ball është një model i ri për 2008, dhe si adash saj nga salla pishinë, ajo është e thjeshtë, i drejtpërdrejtë, bazë dhe komandat vëmendjen. Foto: Kevin Wing Bill Stermer shkurt 5, 2008 Nëse ju të luajnë pishinë, ju e dini se 8-top është e zezë, me një shifër të zezë kundër një rreth të bardhë. Dhe ju gjithashtu e dini se, në lojë me të njëjtin emër, në qoftë se ju lavaman 8-top pa qëllim, ju keni humbur; lavaman atë në kohën e duhur, megjithatë, dhe ju të fitojë. Kjo është një e rëndësishme, Orb rrezikshme, dhe në qoftë se ajo merr në mënyrë të shtënë tuaj të ardhshëm ne të gjithë e kuptojmë se çfarë "të qenit pas 8-top" do të thotë. Kjo ogurzi, kritik, bazë-në-black faktor është arsyeja pse Victory zgjedhur ...

Lexo artikullin e plotë »

2012 Victory Cross Country Tour Rishikimi –

rubrikë: fitore | 12 Jun 2015 | Comments Off në 2012 Victory Cross Country Tour Rishikimi –
2012 Victory Cross Country Tour Review –

Evoluimin e ardhshëm të Bagger favorite tona Fotografitë nga Barry Hathaway, fitore Fitorja e së Cross Country ka lënë një përshtypje pozitive për publikun motor-blerjen, si dhe mediat moto në dy vitet e fundit, fituar mirë Cruiser në më të mirën e 2010 Awards. për 2012 Fitorja ka zgjeruar kryq vendit në Cross Country Tour. saddlebags voluminoze vështirë, një pirun të montuar fuqishme peshqesh, fuqinë e klasës udhëheqëse nga Liri fitores së 106/6 V-dyshe, i sigurt-shpejtë dhe besimi-frymëzuese trajtimin nga një birrë e fortë, por lehtë kornizë cast-alumini, bujar-per-nje-kryqëzor me ajër të rregullueshme pasme udhëtimit pezullimin dhe të mprehtë, linjat dalluese styling kanë shtuar të gjitha deri në një kombinim fitues për ...

Lexo artikullin e plotë »

2010 Victory Jackpot motor shqyrtim @ Top Speed

rubrikë: fitore | 8 Jun 2015 | Comments Off në 2010 Victory Jackpot motor shqyrtim @ Top Speed
2010 Victory Jackpot motorcycle review @ Top Speed

specifikimet: Prezantimi 92-HP karburantit injektuar V-dyfishtë motor Fitorja nuk është e shkurtër e motorëve V-binjake masive në pushtet krijimet e tyre porosi kështu për 2010 Jackpot dhe Cory Ness Jackpot ata shkuan për të njëjtën 106 SHBA / 1,731 cc, 4-goditje 50 V-Twin motor quajtur Liria dhe gjithashtu përdoret në Hammer bikes e tyre muskulore. Në jackpots, Ky motor është tuned për të mirë të ofruar 92 kuaj-fuqi dhe 109 ft £ e çift rrotullues dhe shokë në të njëjtën transmetimit lodh me gjashtë shpejtësi. injeksion elektronik të karburantit me organet mbyt dyfishtë 45mm është menduar për të mbajtur gjërat të gjallë në çdo kohë dhe të sigurojë rrahje e nevojshme kur tejkaluar jashtë në autostradë pa pagesë, ndërsa gear gjashtë redukton konsumin e karburantit dhe dridhjet ...

Lexo artikullin e plotë »

2014 Victory Cross Country Tour Rishikimi

rubrikë: fitore | 7 Jun 2015 | Comments Off në 2014 Victory Cross Country Tour Rishikimi
2014 Victory Cross Country Tour Review

2014 Victory Cross Country Tour 2014 Victory Cross Country Tour 2014 Victory Cross Country Tour Rishikimi 2014 Victory Cross Country Tour I fundit biçikletë turne luksoze për riders të cilët dybek milje. Turne riders motor janë të lëkundet deri milje në inovative Cross Country Tour nga fitorja Motorcycles. Ajo ka hapësirën më të madhe e magazinimit të ndonjë motor në botë, Comfort pashoq, Performanca e shkëlqyer dhe stil të veçantë. Pack gjithçka që ju nevojitet, marrë në rrugë dhe të pushojnë për disa javë 2014 Victory Cross Country Tour Total Motor Key Features – WORLD-S më i madh kapacitet total ngarkesave Vendi Tour Kryqi ka hapësirën më të ngarkesave të çdo motor në botë. ...

Lexo artikullin e plotë »

rishikim: 2012 Victory Cross Country Tour »Indian Motorcycles Victory…

rubrikë: fitore | 6 Jun 2015 | Comments Off në rishikim: 2012 Victory Cross Country Tour »Indian Motorcycles Victory…
Review: 2012 Victory Cross Country Tour » Indian Motorcycles Victory…

rishikim: 2012 Victory Cross Country Tour kalërim: BMW K1600GTL Posts: 2644 2012 Victory Cross Country Tour Për të fundit 2 vjet unë kam qenë në kërkim për xhepin pakapshme pastër e ajrit duke hipur tim 2010 Cross Country. Unë e kam provuar gjithçka nga ul buta, 7 windshields ndryshme dhe mrekulli "winglettes". Disa gjëra bëri mirë se të tjerët dhe unë kam qenë në gjendje për të vënë së bashku një kombinim të produkteve që më lejoni të gëzojnë biçikletë me disa kompromise. Vetëm kur unë kam ardhur në përfundim se unë kam bërë të gjitha unë mund të bëj çfarë bën Victory, ata të sjellë nga Cross Country Tour. Unë menjëherë i dërgoi një shënim për Andy Pallemaerts, Pronari i Volusia Motorsports, duke i kërkuar ...

Lexo artikullin e plotë »

2010 Fitorja Cross Roads News

rubrikë: fitore | 5 Jun 2015 | Comments Off në 2010 Fitorja Cross Roads News
2010 Victory Cross Roads News

Raportet Polaris Q3 2011 rezultatet Uau, Unë vetëm shkroi një artikull për revistën Motor Cruiser që u shfaq në gusht 2009 çështje, duke sugjeruar se nëse Victory nuk e ka përdorur shter bërë pirg në Kingpin Tour saj dhe të përdorura 2-në-1 shter ose një tub i shkarkimit në të dyja anët e biçikletë, ata mund të rrisin madhësinë e hardbags dhe kapacitetin e magazinimit që rezulton nga 50%. I përdorur Photoshop për të krijuar një përfaqësim pamor të ideve të mia. The 2010 Modelet duket për të përfshirë ato, dhe i bën këto bikes modele që unë do të jetë shumë i interesuar të shohim, dhe ndoshta blerjen. Unë jam vullnetare të jetë i pari për të bërë një turne kryq vendit në një nga këto bikes të reja, nëse Fitorja është i interesuar! unë do ...

Lexo artikullin e plotë »

2012 Victory High-Ball Shiko parë – Motor USA

rubrikë: fitore | 1 Jun 2015 | Comments Off në 2012 Victory High-Ball Shiko parë – Motor USA
2012 Victory High-Ball First Look – Motorcycle USA

2012 Victory High-Ball Shiko parë Victory Motorcycles ka marrë një sinjal nga ndërtuesit garazh në retro-styling e 2012 High-Ball. Bobbers dhe bikes Hot Rod kanë tejkalohen një valë e rishfaqja e fundit. Më shumë ndërtuesit garazh janë shëndoshë fenders dhe nxjerrje bikes poshtë për bazat se kurrë më parë në interpretimet moderne të temave të vjetra. Victory Motorcycles. i cili ka krijuar një reputacion për veten duke ndryshuar perceptimin e asaj që duhet të jetë një kryqëzor amerikan V-Twin, kërkon të germa në këtë lëvizje si ajo vizaton mbi cues styling të së kaluarës për të saj 2012 Victory High-Ball. Në thelbin e 2012 High-Ball është një fitore Vegas, një nga bikes më të shitur fitores së. High-Ball-së ...

Lexo artikullin e plotë »

Zach Ness Vegas

rubrikë: fitore | 31 May 2015 | Comments Off në Zach Ness Vegas
Zach Ness Vegas

Zach NESS VEGAS Pikturuar përveç burim online. Arlen Ball motor muri përmendim kep vizion. Nga shitësit JC Whitney pranë jush, duke përfshirë. Katalog lubrifikantë pronarët manual hammer-top biçikletë motor është dhënë. Por do të ofrojë në specifikimet teknike dhe të bien dakord. Të pigeonholed në, kanë tendencë për të zgjidhur. Shtator pikërisht ajo që riders të thënë në lidhje me lubrifikantë katalogut. Shqyrtime, dhe fotot e Trikes LEHMAN, fitorja yamaha. Sellers pranë jush, duke përfshirë në motorët ebay, pjesë. Shqyrtime grafikë të reja fitores çdo biçikletë. Tregtari dhe Bryan, tx- rosa. Bike në Springfield, ose cruising. Riders thënë në lidhje me fitore dhe të bien dakord. Polaris e tregut tonë të fundit oodle saj. Oodle treg kep vizion ...

Lexo artikullin e plotë »

2011 Victory Vision Tour vs Road Glide Ultra – Motor USA

rubrikë: fitore | 28 May 2015 | Comments Off në 2011 Victory Vision Tour vs Road Glide Ultra – Motor USA
2011 Victory Vision Tour vs Road Glide Ultra – Motorcycle USA

2011 Victory Vision Tour vs Road Glide Ultra Ne udhëtim Vizioni Tour Fitorja gjithë Southern California për këtë V-Twin krahasim amerikan turne motor. Shih se si ajo u paraqit në tonë 2011 Victory Vision Tour Video. Victory Vision ka tërhequr një reagim emocional që nga e saj 2008 Prezantimi. Dhe me arsye të mirë. Askush nuk e kishte parë të tillë styling futuristic mbi një biçikletë amerikane V-Twin-powered turne para. Fitore gjithashtu të kishte telefonuar në rregull drejtë të dalë nga porta me motorin e tij torquey 1731cc, Trajtimi i saktë me shpejtësi dhe aftësia e saj për të ofruar një platformë të rehatshme turne mbi vargjet e gjata. Njerëzit ishin dyshues kur kemi deklaruar se fituesi në tonë 2008 H-D Ultra klasike vs Fitores ...

Lexo artikullin e plotë »
përkthim
 Edit Translation
partnerët tanë
Na ndiq
Na kontaktoni
Kontaktet tona

dima911@gmail.com

I lindur në BRSS

423360519

Rreth kësaj faqe

Për të gjitha pyetjet në lidhje me reklamat, Ju lutemi të kontaktoni të listuara në këtë faqe interneti.


Motorcycles katalog me specifikimet, pictures, ratings, komente dhe discusssions rreth Motorcycles.