West Coast Chopper Sturgis Kustoms veçanta dhe Choppers Magazine

Rubric: Bregdeti perëndim | 23 May 2015 | Comments Off në West Coast Chopper Sturgis Kustoms veçanta dhe Choppers Magazine
West Coast Chopper Sturgis Special Kustoms and Choppers Magazine

Kustoms dhe Choppers Magazine West Coast Chopper Sturgis speciale Që nga mbulova Chopper amerikan Build Off më parë këtë javë, Unë kam qenë duke marrë email nga lexuesit, duke i kërkuar mua për të bërë një Chopper paraqitur në një nga bikes Jeseut. Unë në fakt nuk kanë leje nga Isait për të bërë një funksion kështu që ky artikull nuk mund të jetë gjithmonë up (Unë jam i sigurt Jesse nuk do të ngurrojë, hey publicitet saj të lirë) por me kërkesë unë jam duke shkuar për të bërë një funksion në një nga bikes e para që mori mua në Choppers. West Coast Choppers 'Sturgis speciale ! Për herë të parë pashë këtë biçikletë disa vite më parë në kanalet Discovery "Mania Motor II" sa më shpejt që unë pashë Sturgis Speciale ajo u bë një nga dy Bikes që më bëri të ...

Read full article »

2011 El Diablo Run Hot Bike

Rubric: Bregdeti perëndim | 23 Apr 2015 | Comments Off në 2011 El Diablo Run Hot Bike
2011 El Diablo Run Hot Bike

1201-hbkp-19-o + 2011-el-diablo-drejtuar + .jpg Ka një gjë me të vërtetë e mirë për Meksikë: ngjashmërinë e saj barërat e këqija nga të dobëtit. Me të gjitha lajmet e rreth korrupsionit, luftërat drogës, dhe kaosi, shumica e njerëzve janë shitless frikësuar për sipërmarrje në jug të kufirit këto ditë. Pjesa më e madhe e lajmeve është e vërtetë-Mexico mund të jetë një vend i rrezikshëm; por kështu mund të Detroit, Los Anxhelos, dhe Baltimore. Kjo është e gjitha në lidhje me vetë-vetëdijes, vetë-mbështetja, dhe forcë në numër. djema yndyrshëm në motoēikletat vjetra janë objektiva të vështira për banditos. Një paketë e madhe e dudes me yndyrë që transportojnë gomar në mes të ditës është edhe më e vështirë për t'u përcaktuar. Edhe pse një rrezik i vogël është pjesë e marrëveshjes, deri tani, askush në El Diablo Run ka qenë rrëmbyer apo të vdekur në ...

Read full article »

'American Chopper Biker Build Off’ – Jesse James’ testi drejtuar…

Rubric: Bregdeti perëndim | 8 Mar 2015 | Comments Off në 'American Chopper Biker Build Off’ – Jesse James’ testi drejtuar…
‘American Chopper Biker Build Off’ – Jesse James’ test run…

Lajmet e fundit 'American Chopper Biker Build Off’ – Jesse James humbje për shkak të tifozëve të zemëruar? "Chopper American 's” Biker Build Off ishte një humbje për Jesse James në mënyra më shumë se një. Jesse James humbi vendin e parë në krijimin e më moderne Pauly riu, por humbja e tij e madhe. 'American Chopper Biker Build Off’ – mundur Jesse James ose Pauly spin-off? "American Chopper Biker Build Off ” i dha një pjesë të madhe të ratings natës në kanalin Discovery si 4.8 milion tuned në për të parë që fitoi ndërtuar off javën e kaluar. Me këtë shumë. 'American Chopper Biker Build Off’ – Jesse James’ biçikletë pasur disa probleme? ...

Read full article »

Painting By Numbers nga 45dgree Steve Kelly Photography stephen Berner-së

Rubric: Bregdeti perëndim | 5 Mar 2015 | Comments Off në Painting By Numbers nga 45dgree Steve Kelly Photography stephen Berner-së
Painting By Numbers by Steve Kelly Photography stephen berner’s 45dgree

Painting By Numbers nga Steve Kelly Photography Shumë njerëz janë të befasuar kur ata zbulojnë se kjo shpejtësi ikonë Suzuki Hayabusa biçikletë rrugë, ka qenë e ndërtuar nga legjendar amerikan ndërtues biçikletë me porosi dhe piktorit Dave Perewitz; por ata me të vërtetë nuk duhet të jetë, pasi kjo vetëm tregon se Dave e ka gishtin e tij në pulsin e asaj që është e re dhe ndodh në biçikletë botën e sotme me porosi. Plus, në kohë të tilla të vështira ekonomike, i cili do të jesh i pagojë e mjaftueshme për të larguar punë vetëm për shkak se ajo nuk ka ardhur me një ndërtuar V-Twin motor Milwaukee? The 2008 1340cc Mk II Busa së janë më, më të shpejtë dhe të ëmbël, direkt nga fabrika se modeli i mëparshëm, kështu që ajo që posedon pronarët për të bërë ato edhe më të shpejtë ende, ose ...

Read full article »

Më shumë artikuj për fitoren Hot Talk Hot Bike

Rubric: Bregdeti perëndim | 4 Mar 2015 | Comments Off në Më shumë artikuj për fitoren Hot Talk Hot Bike
More Articles On Victory Hot Talk Hot Bike

0710_hbkp_02_z + hot_talk + victory_motorcycles.jpg A keni një koment, pyetje, ankim, ose diçka që ju duhet të merrni off gjoksin tuaj? Atëherë na shkruani në: Hot Talk, biçikletë HOT, 2570 E. Cerritos Ave. Anaheim, CA 92806, hot.bike@primedia.com. ckemi djema, Revista juaj është e mrekullueshme. Fytyra ime ndizet çdo muaj kur ajo është e ulur në kuti postare e mia mbajtur kapakun e gjysmë e hapur. Por unë jam lloj i mërzitur për diçka. Unë jam një kalorës avid Victory dhe unë kam një 2006 çmim i parë. Unë jam vetëm pyesin, sa të vijë ju djema nuk e vënë më shumë artikuj fitore në revistën tuaj? A është për shkak se nuk janë një shumë e ndërtuesve që punojnë në to, ose pjesët ndoshta jo të mjaftueshme aftermarket? Sido që të jetë, në qoftë se ju mund të merrni një të tillë në çdo ...

Read full article »

E tankeve Girl, CFL Pete Pepe-së, dhe Craig Fraser………

Rubric: Bregdeti perëndim | 25 shkurt 2015 | Comments Off në E tankeve Girl, CFL Pete Pepe-së, dhe Craig Fraser………
Of Tank Girl, Pete Pepe’s CFL, and Craig Fraser………

E tankeve Girl, CFL Pete Pepe-së, dhe Craig Fraser. Para se të akuzojnë të hipsterism, ju lutem, mbajnë me mua. Unë ju premtoj se ka një lidhje të të gjithë këtë. Këtu jemi folks, mbuluar e Issue #1, Maj '91 i Tank Girl – nga përpjekjeve të përbashkëta të Wordsmith Alan Martin, dhe vepra arti nga Jamie Hewlett. Tank Girl kishte një vijim mjaft të mirë, atëherë, dhe ende ka një kult të madhe pas sot. Lori Petti portretizuar Rebecca Buck (aka Tank Girl) në versionin e filmit të komik, rreth vitit '95. Filmi ishte një dështim gjigand. seriozisht, Miley Cyrus kohët e fundit tha se ajo dëshiron të ri-bërë Tank Girl , si një film me buxhet të madh këtë herë. , dhe të luajë rolin udhëheqës. oh, vëlla. Unë do kinda ...

Read full article »

West Coast Choppers – Jesse James West Coast Choppers – Custom Choppers

Rubric: Bregdeti perëndim | 14 shkurt 2015 | Comments Off në West Coast Choppers – Jesse James West Coast Choppers – Custom Choppers
West Coast Choppers – Jesse James West Coast Choppers – Custom Choppers

West Coast Choppers Custom Choppers Long Beach bazuar Jesse James-së West Coast Choppers është i bazuar në Long Beach, Kaliforni, më i njohur për shitjen e motoçikletave hanxhar përshtatur West Coast Choppers. E themeluar në vitin 1993, ose të paktën ideja ishte, nga Jesse James dhe ndërtuar nga e para me asnjë investim, kompania siç njihet sot është zhvilluar në të dy një burim shumë famë dhe popullore për motoçikleta doganore . Jesse James West Coast Choppers Jesse James vetë ka bërë portreti si për entuziastët motor, një karrierë televizive përshpejtoi zgjerimin e brohorit tij publike, ai e ka paraqitur në dokumentarë të ndryshme dhe realitetit tregon si Garage përbindësh në Discovery Channel. ...

Read full article »

2005 CFL Motor Rruga Chopper

Rubric: Bregdeti perëndim | 30 Jan 2015 | Comments Off në 2005 CFL Motor Rruga Chopper
2005 CFL Motorcycle Street Chopper

0710_stcp_20_z + 2005_cfl + bike.jpg Big J është heroi im. Jo vetëm që ai të vetme-handedly humb emrin e tij të gjithë me përjashtim të parë letër-tij prindërit fakt quajti Jason Hurlburt, por ai gjithashtu ndërtoi biçikletën e tij ëndërr me një buxhet. Dhe sa më shpejt që ai mund të merrni atë në stacionin e gazit nën pushtetin e vet, ai e vuri atë në jug dhe ishte një pjesë e madhe e përvojës sonë El Diablo Run. Gjatë biçikletë e 1000-milje zhvatje afat, Big J pilotuar atë nëpër disa rrugëve të ashpra që Baja California dashur të ofruar dhe e vetmja viktima ishte lente-the dritë e pasme vidë të mbështetur nga jashtë dhe lente dhe trim unazë ra off. Mos marrë parasysh keq që ka pasur gropat e mëdha të mjaftueshme për të përtypë një autobus të tërë në ...

Read full article »

përjashtues: Jesse James është Rinisjen choppers West Coast. Cyril Huze…

Rubric: Bregdeti perëndim | 8 Jan 2015 | Comments Off në përjashtues: Jesse James është Rinisjen choppers West Coast. Cyril Huze…
Exclusive: Jesse James Is Relaunching West Coast Choppers. at Cyril Huze…

Cyril Huze Blog - botë Number One Burim për Custom Motor News përjashtues: Jesse James është Rinisjen choppers West Coast. Dje, Unë kisha një bisedë me Isait. Për ju lexuesit e mi, ai më dha ekskluzivitetin e një njoftimi të madhe për skenën motor me porosi. Ai është rinisjen choppers West Coast. Është pothuajse e 4 vjet se markë është i heshtur, por kapitalit markë apo emri i mirë që Jesse posedon me West Coast Choppers nuk venitur, krejt e kundërta. Aq më e vështirë ishte për të porositur një porosi prej tij, blej një prej pjesëve të tij, ose një pjesë e marsheve të tij logo dhe veshje, më e madhe markë WCC rrit, si këtu në SHBA dhe jashtë vendit. Një emër dhe një markë që përfshin përmes ...

Read full article »
përkthim
 Edit Translation
partnerët tanë
Na ndiq
Na kontaktoni
Kontaktet tona

dima911@gmail.com

I lindur në BRSS

423360519

About this site

For all questions about advertising, please contact listed on the site.


Motorcycles katalog me specifikimet, pictures, ratings, komente dhe discusssions rreth Motorcycles.