Cyclone Zongshen '’ varg i Motorcycles – faqe 2 – automjetet, Ngarje…

Rubric: Zongshen | 28 May 2015 | Comments Off në Cyclone Zongshen '’ varg i Motorcycles – faqe 2 – automjetet, Ngarje…
Zongshen ‘Cyclone’ range of Motorcycles – Page 2 – Vehicles, Driving…

#11 Smokey Smokey Elite Member 19,018 Mesazhe 3623 Faleminderit 805 tema kohës lokale: 07:14 JAM gjini: mashkull My Lloji i gjakut: Unë nuk mund të dhurojë Filipinet: banor i mëparshëm Dërguar 25 korrik 2009 – 09:54 JAM #12 David_LivinginTalisay David_LivinginTalisay Elite Member 4,607 Mesazhe 1169 Faleminderit 453 tema kohës lokale: 10:14 PM gjini: mashkull vend: Talisay qytetit, Cebu My Lloji i gjakut: O + Filipinet: rezidente e tanishme #13 David_LivinginTalisay Dërguar 25 korrik 2009 – 10:03 JAM Shpresoj thay kanë përmirësuar cilësinë. Dy Xongshens kam punuar në dy shtyllave më të mëdha të jashtëqitjeve kam parë këtu në vendin e fabrikës sekonda. Këto ishin shumë më keq se bikes normale Kinë Ne ...

Read full article »

Baja 150 Pronarët Guide Books

Rubric: Zongshen | 27 May 2015 | Comments Off në Baja 150 Pronarët Guide Books
Baja 150 Owners Guide Books

Baja 150 Pronarët Guide Books › falas › Shkarko › Baja 150 PDF DOCS- # 2733690-V1-MCF Shtojca D-2 me pëlqimin Dekretit (2) baja 150 motor baja sportive ATV është e lehtë për të vepruar me një sistem automatik CVT me makinë të fillojë elektrike dhe tokës grabbing dyfishtë një pezullim krah rekomanduar për riders 14 Shtojca dekret d pëlqimi në U s djemtë v PEP - Manny, moe foleja baja . inc. faqe 2 2733690 1 për pyetje në lidhje me këtë buletin të konsumit, ose të marrë një Baja 150 Go Cart Baja 150 pjesë Baja 150 Buggy Baja 150 ATV Rishikimi Baja 150 carburetor Diagrami WEBConsumerBulletin.pdf Read Tani BA150 Loncin Baja 150cc ATV (VIN PREFIX LLCL) baja 150 baja reagimi sportive motorike reagimi është ndërtuar ...

Read full article »

China Parts Ltd – Furnizuesit Mbretërinë e Bashkuar e Motor kineze, kuadrat & skuter këmbimi…

Rubric: Zongshen | 20 May 2015 | Comments Off në China Parts Ltd – Furnizuesit Mbretërinë e Bashkuar e Motor kineze, kuadrat & skuter këmbimi…
China Parts Ltd – UK Suppliers of Chinese Motorcycle, Quad & Scooter Spare…

China Parts Ltd 2014 Mirë se vini në Kinë Parts Ltd- ne jemi importuesi më i madh në internet specialist i pjesëve të këmbimit për Motorcycles kineze- Quads dhe Scooters në Mbretërinë e Bashkuar- Të gjitha të pjesëve të këmbimit që ju do të shihni të listuara këtu janë në dispozicion për dërgim të menjëhershëm nga depo UK tonë të bazuar dhe me shpërndarjen falas për të gjithë urdhërat mbi -50 – ju mund të jetë absolutisht i sigurt të merret më të mira të mundshme China Parts Ltd zotëron dhe vepron këtë faqe interneti- vendosur fillimisht deri në 2003 si pjesë e një kompanie të importit website Kinë-pjesë-co-uk u përfshirë me sukses në 2007 të shërbimit kërkesat në rritje të motor kineze- Quad dhe Scooter pronarët në mbarë botën China Parts është kryesisht një postë specialist ...

Read full article »

DTR200 WTF ?? – faqe 4 – automjetet, Ngarje & Licencimi Informacione – i gjallë…

Rubric: Zongshen | 17 Apr 2015 | Comments Off në DTR200 WTF ?? – faqe 4 – automjetet, Ngarje & Licencimi Informacione – i gjallë…
DTR200 WTF ?? – Page 4 – Vehicles, Driving & Licensing Information – Living…

#31 David_LivinginTalisay David_LivinginTalisay Elite Member 4,607 Mesazhe 1169 Faleminderit 453 tema kohës lokale: 10:13 PM gjini: mashkull vend: Talisay qytetit, Cebu My Lloji i gjakut: O + Filipinet: rezidente e tanishme Dërguar 24 korrik 2009 – 12:51 JAM Që Cyclone e Zongshen '’ varg është NEW. dhe të biznesit vetëm ka filluar të marrë të mbajë të disa prej këtyre si ZS110-60 U-kockave . dhe ZS125GY-10 Dual Sport në fund të 2008, duke marrë të mbajë fotografive provuar vështirë. Kjo është arsyeja pse të gjithë ata që nuk i shikoni lidhjet URL dhe compilations mia Shiko në YouTube . nuk do të ketë një çelës për këtë brez të ri në rritje të Motorcycles ndërtuar nga preferencat e Zongshen. Pra, shumica e juaj ...

Read full article »

makina kineze 'ende nën par’ faqe 16

Rubric: Zongshen | 12 Apr 2015 | Comments Off në makina kineze 'ende nën par’ faqe 16
Chinese cars ‘still below par’ Page 16

shuttler ELITE MEMBER AnnoyingOrange tha: ↑ GM, va, VW mbizotërojnë Auto industrisë së Kinës: Pse kompanitë nuk mund kineze si SAIC, Dongfeng, Geely, Dhe GAC Bëni makinave që njerëzit duan të blejnë? gslv Mk3 anëtar i lartë boy gri 2 tha: ↑ befasi? dëgjuar ndonjëherë për disa logjikës pazakontë Indians = Kinë Biznes. por Made In India? Klikoni për të zgjeruar. Thats atë që ju mund të gjeni?Tip. seriozisht?? trupat kineze mbledhur nga CKD nga një anë rrugor prodhues të vogla të trupit autobus për përdorim në Lindjen e Mesme?? Ndërtuar nga CKD,nga një kompani e vogël e quajtur chacks nga shtetit të Kerala,në jug të Indisë. Autobus lokal ndërtuesit tanë trupit,e ndodhur në fshatra,mund të bëjnë organet më të mira se ky!!Ju doni mua për të postoni pics të ...

Read full article »

Chongqing Zongshen Motor Group nis Jixiang Motorbikes. – falas…

Rubric: Zongshen | 27 Mar 2015 | Comments Off në Chongqing Zongshen Motor Group nis Jixiang Motorbikes. – falas…
Chongqing Zongshen Motorcycle Group Launches Jixiang Motorbikes. – Free…

Chongqing Zongshen Motor Group nis Jixiang Motorbikes. — CHONGQING, Kinë, Jan. 7 /Xinhua-PRNewswire / — Chongqing Zongshen Motor Group njoftoi sot se ka nisur një dizajn të ri të motoçikletave nën emrin e markës Jixiang (Fortune dhe Paqja). Të dizajne të reja përfshijnë modele ZS150-19II, ZS125T-36, ZS150-15III, dhe ZS110-12A. Të dizajne të reja të përfshijë edhe ZS125-2 me sistemin e saj të veçantë me ajër të ftohjes. Në krahasim me modelet e vjetra, motorcycles Jixiang do të ketë fjalën modelet e 'XI’ (pasuri) dhe "FU’ (Lumturi) shfaqeshin në panelin e kontrollit motor kur ndezjen ndezjen, Aparat për ndezja e një përzierje të djegshëm. ...

Read full article »

Zongshen Motor

Rubric: Zongshen | 24 Mar 2015 | Comments Off në Zongshen Motor
Zongshen Motorcycle

Zongshen Motor Zongshen Motor ose Chongqing Zongshen Automobile Industry Manufacturing CO. Ltd, u themelua pesëmbëdhjetë vjet më parë në vitin 1995 si një subvencion bazë të një prej Grupit Zongshen cila është një nga subjektet kryesore të Kinës industriale. Grupi është një nga prodhuesit motor Kryeministri Kinës, dhe është i pranishëm në të gjithë sektorët kryesorë të industrisë dmth. shitjet e brendshme, import-eksport, dhe shitjet komponent. Kompania e integruar të tre sektorët në vit 2008. Me më shumë se 1.1 miliard dollarë asete, 2,500 njerëzit në pagat dhe prodhimin e katër milionë bikes vit kompania është sigurisht një nga prodhuesit kryesorë në botë me motor. Zongshen Motor ...

Read full article »

Legjenda Tour Motor ZPP-së

Rubric: Zongshen | 5 shkurt 2015 | Comments Off në Legjenda Tour Motor ZPP-së
ZPP’s Legend Motorcycle Tour

Legjenda Tour Motor ZPP-së VANCOUVER, BC - Shtator 16, 2011 - (Motor Sports Newswire) - Zongshen PEM Power Systems Inc. (Toronto: ZPP.TO ) është i kënaqur për të njoftuar se Kompania është duke sponsorizuar një 45 -ditore turne motor për të promovuar markë Zongshen motor dhe për të testuar rruga tre modele rinovuan motor. Tour motor Dhjetë entuziastët motor janë zgjedhur nga një grup i aplikantëve vullnetare që u bashkuan tre punonjësit ZPP për këtë udhëtim motor. Gjatë 45 turne ditës, riders do të fillojë 5,300 km udhëtim të gjatë në Chongqing dhe do të vizitojë qytete dhe fshatra në Sichuan, Yunnan, Guizhou, Guangxi, Hunan, provinca Hubei dhe të përfundojë udhëtimin në Chongqing. Çdo konkluzion është ...

Read full article »

China International Trade 13 Motor dhe Ekspozita (CIMAMotor 2014)

Rubric: Zongshen | 10 Jan 2015 | Comments Off në China International Trade 13 Motor dhe Ekspozita (CIMAMotor 2014)
The 13th China International Motorcycle Trade and Exhibition (CIMAMotor 2014)

TOP dhjetë kompanitë kinez motor Dateпјљ2012-05-17 Tani që Kina ka kaluar Japoninë për të qenë prodhuesi më i madh në botë i motoçikletave, ne kemi vendosur tek profili të lartë dhjetë motor kineze të prodhuar. Featuring një line-up e motoçikletave pothuajse ekskluzivisht nën 250cc, këtu ata janë, kompanitë më të rëndësishme motor që ju kurrë nuk mund të dëgjuar për atë përpara: LONCIN Loncin LX250-7 Jedi Loncin prodhon motoēikletat, engines motor, motor universal benzinë, ATV automjetet e të gjitha-terrenit, pjesëve dhe komponentëve. Kompania operon prodhimit, shpërndarjes dhe marketingut objektet në Chongqing, Zhejiang dhe Guangdong. Ajo ka kapacitet vjetor të prodhimit prej 2,500,000 motorcycles, ...

Read full article »

HMC Classic Ride parë – Motor News New Motorbikes Blerësit Guides…

Rubric: Zongshen | 2 Jan 2015 | Comments Off në HMC Classic Ride parë – Motor News New Motorbikes Blerësit Guides…
HMC Classic first ride – Motorcycle News New Motorbikes Buyers Guides…

HMC Classic Ride parë Tani këtu është një ide e mirë në dukje: një mënyrë të thjeshtë dhe të qartë që ju pyes veten pse mendimi askush nuk është nga ai përpara. Nxënësi tuaj mesatare Chinese 125 është, do të themi,, një fëmijë themelore dhe buxheti, e drejtë? mundësuar pa ndryshim nga një shkollë të vjetër, Suzuki-klon, i ftohur me ajër, katër-stroke vetme dhe me pjesët e ciklit dhe cilësinë e përgjithshme më shumë në përputhje me imazhin stereotipik të Lindjes së Mesme sesa me atë të West End. A nuk jam unë të drejtë? Që shumë unë nuk kam marrë një problem me. Ka një vend për bazë (për aq kohë sa është e lirë) po aq sa ka një vend për shtresës së lartë, nëse ju jeni të përgatitur për të paguar për atë. Kjo është kur dikush përpiqet të marr pjesë në maskaradë si tjetra që merr dhi tim. dhe ...

Read full article »
përkthim
 Edit Translation
partnerët tanë
Na ndiq
Na kontaktoni
Kontaktet tona

dima911@gmail.com

I lindur në BRSS

423360519

About this site

For all questions about advertising, please contact listed on the site.


Motorcycles katalog me specifikimet, pictures, ratings, komente dhe discusssions rreth Motorcycles.