Honda CBR 600RR 2009 C-ABS Top Speed ​​280 km / h Si për të bërë & të bëjë gjithçka!

20 qershor 2015 | Author: | Comments Off on Honda CBR 600RR 2009 C-ABS Top Speed ​​280 km / h Si për të bërë & të bëjë gjithçka!
Honda CBR 600 RR C-ABS
Honda CBR 600 RR C-ABS

Çfarë mendoni për këtë video?

Zsotyesz87: na lë një koment:D

izaky2011: ashtu si biçikletë atit tim!

Jhon Camille Vergel: Prindërit në këto shoku QE?

I sertgent: kështu R6 fitoi

bediang80: doni të goditje motor tuaj ose çfarë??

Fr3shChriS13: ok Unë mendoj se ima merrni një R6 yamaha. 2006 për një fillim

çeliku vin: fanatik shenjtë Dua një biçikletë aq e keqe, kjo e bën makina ime të duket si një tank.

leo Motte: kurvë mano si ju mund të mbajë atë në përbindësh 280 mënyrë!!ëndrra ime

pbmax: Bike tingëllon e mahnitshme.

john brumë: bullshat 280 Unë vetëm mund të reacht 240 im 🙁 për të kapur gjatë dhe të rëndë të shumë era lol

Gerry Si roma: testuar shpejtësinë tuaj me një garave ose të ngjashme për shkak se ajo është shumë e lehtë për honda të ju jap pamjen për të bërë 280 por në realitet ju jeni 40 kmh ngadalshme vetëm për të ruajtur gomarët e ata që duan të shkojnë shpejt

elephanteye88: Kjo varet nga rregullat / ligjet e vendit tuaj.

VinsanityLPTL: Tani ajo është me të vërtetë aq shumë rreth, apo të shikojnë një shumë e cheats? h nuk mund të mendoj për një 600as 280A:D

Zsolt H.: Dhe video është regjistruar 😉 autostradë gjermane 😀

Norbert Tejfogu: YEPP, eshte e vertete, por unë të bëjë atë në rrugën e racës, si dhe.

yendorthe5th: mund të imgine se çfarë ndjehet si. ive qenë vetëm 120 deri më tani dhe ai ndjehet i çmendur.

LilJapBoi: vërtet. Kanada dhe U.S. shkëmbinj pastaj. D

Federico Dala: Unë kam këtë biçikletë, por unë kurrë nuk u përpoq 280 testi i shpejtësisë. unë nuk e kam’ edhe pse në lidhje me këtë shpejtësi speed.Personal max është 260 :-(((

dimitriosadam: Unë duhet të pranoj se unë nuk jam shumë i impresionuar me shpejtësimatës dhe takeometër e CBR. Kjo është lloj i varfër në krahasim me të tjera 600 bikes Supersport. Gëzuar

Guille Pautasso: 280 që. në gjendje për të në drejtimin e erës shenjë 285. im, një sport 2001 frame me TAILWIND 276. në 8 vjet nuk më të shpejtë

Fisk51: ya ndoshta 😀 por një mik i testuar e tij në një ngjarje në Gjermani ai u mor nga një cam shpejtësi policia dhe ishte në 276 dhe kompjuteri i tij tregoi 283 Pra, jo një ndryshim të saj të madh. por ai mori një pak më shumë të shkaktojë pushtet Akrapovic plotë dhe filtrin e ajrit kn. për 130 hp

Martin Lockyer: pse fanatik bëjnë ata përdorin speedometers dixhitale?

Mikael Soltaniha: Nuk mund të presim deri sa unë të marrë paratë e mia nga mami dhe babi për paratë e mia licencës motoçikletë. Unë mund të blej atë vetë, por ata do të blejnë atë kështu që unë të marrë më shumë para për një biçikletë sportive 😛

George Ch: thats të 275 km / h (171*1,609)

pedroalextiago: aksioneve?

Bulgdoom: @ZopX dhe, në SHBA u vetëm duhet të ketë një licencë normale. Në vende të tjera ju lejohet vetëm deri në 250 për vitin e 1 apo më shumë për të mbajtur fillestar nga marrja bikes të mëdha që shumë kanë tendencë për të zhdukur

knsc21: honda nuk mund të jetë më e shpejtë një atje, por ka ende të vërtetë të shpejtë dhe definitivisht në kërkim të më të mirë

Iron Crocop: Top AOS shpejtësi 2:57

Paulo Pimenta: Ke te drejte, por kjo nuk është në lidhje vetëm dallimin kph, kjo është se si ju merrni atje, dhe 2007 dukej shumë më të shpejtë. Të pavarur e që, I pëlqen më shumë 2009 një. Gëzuar

Jhon Camille Vergel: All CBR 600 ec se shpejt?

ZopX: sa e vjetër nuk i duhet të jetë për të përzënë një 600CC. eshte 18 vjeç ?

Zoyein Patel: ky djalë doesnt e di se në fillim si të zhvendoset ingranazhet?

Honda CBR 600 RR C-ABS

scavenom2008: e vërtetë, por është shumë funksionale dhe ndryshe nga bikes e tjera ajo nuk ka treguar kar e saj të panevojshme. Përveç kësaj sipas mendimit tim I love takeometër dial dhe preferojnë atë mbi dixhital, sepse nuk ka asgjë si ai, sepse është e lehtë për të parë ditën dhe natën dhe është më e përgjegjshme dhe me rezolucion më të mirë në krahasim me dixhital

fesss83: Ai e mori patjetër 275 km / h. 280 ishte dy herë dhe vetëm një gjysmë të dytë. Kjo mund të jetë drejt greminës ose 5 km / h rrjedhën e erës në shpinë apo pasaktësi tjetër të matjeve.

Emanuel Gonçalves: 240p? kjo është një pro hero go 0.5

Driftuner: në qoftë se u vënë një dhëmbë të vogël në anën e pasme për të bërë ingranazhet një pak më të gjatë u mund të shkojë më shpejt atëherë se në qoftë se u duan.

ez45: Jezu. 100hp, 2 rrota, një drivetrain madhe. çfarë do të duhet më shumë?

Ulrich nga Liechtenstein: Minave është 2008 dhe unë kurrë nuk kam parë më lart 265

Otavio Munhoz: mënyra e vërtetë për të zbutur një motor.

JayDM93: vrasjen biçikletë varfër. lol vetëm ju mund të dëgjoni atë kërcej në rpm-së, por thats të çmendur!

Facundo Novoa: imja erdhi në 270 dhe pak më shumë. standard! Përshëndetje..

jasman18: ju e dini se të gjitha Speedos biçikletë aksioneve sport janë të gabuara. shpejtësia e tyre e vërtetë të lartë mezi thyer 160 (600cc-së)

brigjet Tombras: është ky një biçikletë të aksioneve?

pikminchaos: 276 i mirë

Mwali69alnbras: U profesioni

BORNiCONIC: çfarë është kjo në mph?

BORNiCONIC: i menduar shpejtësi të lartë për këtë ishte 158?

haxxika: Kjo është pjesa që m3ason?:D

Norbert Tejfogu: Shkak nëse ju të ndryshojë 40 në 41 i pasëm, RPM juaj do të jetë më e madhe, thats pse shpejtësimatës tuaj cheats deri në 287

03cobra281: jo, ai është drejtues dhe ka pemë ju mund të shihni nëse ju shikoni mjaft afër plus ju dëgjoni era

Honda CBR 600 RR C-ABS
Honda CBR 600 RR C-ABS
Honda CBR 600 RR C-ABS


artikuj interesante

Artikuj të tjerë të kategorisë "honda":

përkthim
 Edit Translation
partnerët tanë
Na ndiq
Na kontaktoni
Kontaktet tona

dima911@gmail.com

Born in the USSR

423360519

About this site

For all questions about advertising, please contact listed on the site.


Motorcycles katalog me specifikimet, pictures, ratings, komente dhe discusssions rreth Motorcycles.