Zero Motorcycles ofron të gjitha-New 2010 Zero DS dhe zero S për nën $ 7500…

19 Jun 2015 | autor: | Comments Off në Zero Motorcycles ofron të gjitha-New 2010 Zero DS dhe zero S për nën $ 7500…
Zero DS

Zero Motorcycles ofron të gjitha-New 2010 zero DS dhe Zero S për nën $7500 Pas Kalifornisë Zbritja – VIDEO Enhanced

Zero S dhe DS drejtë për $1,500 zbritje nëpërmjet Kaliforni pastër Programit Zbritja e automjeteve

SANTA CRUZ, CA – marsh 17, 2010: zero Motorcycles, një prodhues i motoēikletat elektrike, njoftoi planet e saj për një Zbuloni ardhshëm Turneu Përvoja të gjithë Kaliforni, si programi i tij më i ri nxitje shteti merr duke u zhvilluar.

zero S

The zero DS motor dyfishtë sport dhe Zero S tani do të jetë në dispozicion të banorëve Kaliforni në çmimin e $7,495 pas $1,500 California Clean Vehicle zbritje Program dhe dhjetë për qind kredi tatimore federale.

Ne nuk mund të jetë më i kënaqur që të jetë kompania e parë elektrike motor miratuar për këtë zbritje në shtetin e Kalifornisë, Said Gene Banman, CEO i Zero Motorcycles. Ky program i ri elektrik motor zbritje është rezultat i punës së madhe dhe përkushtim nga Bordi i Burimeve Air Kaliforni. Ajo përfiton të gjithë në shtetin e Kalifornisë nga entuziastët motor për brezat e ardhshëm që do të marrë frymë e ajrit të pastër.

konsumatorët Kaliforni do të marrin $1,500 off blerjen e tyre të një 2010 Zero S ose zero DS ndërsa financimit për programin zgjat, përveç dhjetë për qind kredi tatimore federale. Zero Motorcycles do të fillojë të zbulojnë Tour Përvoja në Santa Cruz, California, dhe do të vazhdojë në të gjithë shtetin, vizituar San Francisco, San Jose, Sacramento, San Diego, dhe Los Angeles. Përfaqësuesit e pavarura ZERO-së (IRs) do të ofrojnë udhëtime demo të gjithë formacion e produktit, duke përfshirë zero S, zero DS, Zero MX dhe zero X.

Kliko PLAY për të parë bikes Zero rreth qytetit

Zero Motorcycles është hapi tjetër në evolucionin motor dhe përfaqëson fundit teknologjinë elektrike motor. Pangarkuar nga të menduarit konvencional për mënyrën se si ata të hartuar, prodhimin dhe shitjen motorcycles elektrike të lartë të performancës, ata janë në një mision për ta kthyer kokat dhe revolucionarizojnë industrinë e tyre duke kombinuar aspektet më të mira të një motor tradicionale me teknologjinë më të përparuar e sotme. Rezultati është një linjë elektrike motor kjo është insanely shpejtë dhe miqësore me mjedisin.

Zero Motorcycles së pari hyri në industrinë motor në 2006 me Drift gjitha-elektrike. Në 2008 ata filluan X Zero cila tejkaluar të gjitha parashikimet duke shitur para fundit të vitit. Suksesi i tij shpërtheu rrugën për nisjen shumëpritur e motor Zero S Supermoto vitit të kaluar.

Më parë këtë muaj, Zero Motorcycles njoftoi nisjen e saj 2010 Programi i prodhimit, duke përfshirë zero S, DS, X, dhe MX. Me fuqi të shtuar, rritur përshpejtim, dhe zgjeruar teknologji paketë pushtet, Zero Motorcycles po vazhdon risi është e njohur për të dhe marrjen e teknologjisë elektrike motor në nivelin e ardhshëm.

Financimi i konsumit është në dispozicion për ata që kualifikohen. Për të caktuar një udhëtim demo ose të gjejnë përfaqësuesin më të afërt e Pavarur, shkojnë në www.zeromotorcycles.com/locator .


artikuj interesante

Tagged si:

Artikuj të tjerë të kategorisë "interesant":

përkthim
 Edit Translation
partnerët tanë
Na ndiq
Na kontaktoni
Kontaktet tona

dima911@gmail.com

I lindur në BRSS

423360519

About this site

For all questions about advertising, please contact listed on the site.


Motorcycles katalog me specifikimet, pictures, ratings, komente dhe discusssions rreth Motorcycles.