Shtëpi

20 Jun 2015 | autor: | Comments Off në Shtëpi
Suzuki AN 250 S

Check out një nga videot tona më të vjetër TECH Tip

Më të mirë në Parker Desert 250

The 2014 Sezonin BITD ka nisur tashmë off me Parker 250. CT Racing le qëllime të dihet se ata ishin pas gjashtë titullit drejtë BITD, me një fitore bindëse me mbi 6 minuta nga CT Racing Riders Dave Scott dhe Danny Prather. Duo filloi Pro ATV 5 off line dhe mundësuar aty CT Racing TRX450R përgatitur nga konkurrenca, duke përfshirë shumicën e motoēikletat, përfunduar 5 mbi të gjitha.

Kursi kishte shumë uh, pluhur (duke filluar nga prapa mbi 30 motorcycles) dhe seksione Rock mbajtjen e shpejtësisë mesatare poshtë, duo kishte një shpejtësi mesatare prej vetëm nën 48 milje per ore. Joe Ramos dhe Trent Kendall përfundoi një 2nd vështirë të fituara pas kryesor në garën për xhiron e parë. CT-së Cody Mitchell dhe Colt Binkerhoff përfundoi një 4 shtuf pas marrjes së një masë të kaluar në avantazh në xhiron e fundit.

Çështjet Karburanti ngadalësuar ato vendosjen e tyre prapa.

2013

CT garave në pistë Dave Scott dhe Danny Prather vënë në një udhëtim stil Jimmy Johnson në BITD Henderson 250. Brenda disa milje nga fillimi Dave Scott doli në një konkluzion Downed motor, duke e lënë kalorës me një tjetër konkurrent Dave shkoi për ndihmë. Pas gjetjes zyrtarët dërguar në vendin e ngjarjes, Dave dhe Danny vazhdoi garën.

Duke qenë përsëri të fundit, duo vendosi të mos shtyjë të vështirë të marrë në fund dhe i bie deri atje kampionatin 3rd drejtë, drejt 5 CT-së. Me këtë në mendje ata ishin ende në gjendje për të vënë në një udhëtim të mirë dhe për të marrë një fund të 3 vend.

CT Racing fitoi 2013 Më të mirë në shkretëtirë Las Vegas për Reno garën për vitin e 6-të radhazi. Danny Prather dhe David Scott vënë në një udhëtim mbresëlënës, duke çuar në fillim, duke kaluar në gropë 1 nga ekipi Cody Mitchell / Kyle Grosse. Scott / Prather mori drejtimin mbrapa nga gropa 5 kontrolluar jashtë në konkurs. Scott dhe Prather arriti atje të çojnë deri në fund me rreth 15 minuta mbi ekipin e 2-Vendi i Joe Ramos dhe Trent Kendall.

Suzuki AN 250 S

Scott / Prather përfundoi e 10 në përgjithësi këtë vit duke u tejkaluar nga vetëm 9 motorcycles. Duke qenë shumë mbresëlënëse ata kishin për të filluar pas një shumë të motoçikletave dhe të punojnë atje rrugën e kaluara e tyre. Mitchell / Grosse ri-kufizohet për të tretë, pas një aksident të hershme nga Grosse, Mitchell hipur Ironman në prerjet e finishit në lidhje me 350 milje pa pushim.

Danny dhe Dave të mbetet në pikat çojë me Carlson / 2 Grosse. Me disa fat Danny dhe Dave janë atje rrugën për një BITD kampionatit të tretë në një rresht dhe potencialisht e 5 në një rresht për CT Racing mundësuar quads. Gara e fundit e vitit, Henderson 250 7 dhjetor.

Nëse juaj do të jetë diku afër Las Vegas që fundjavë, dalë dhe tifo për djemtë.

Deri më tani në 2013 BITD djemtë kanë një 2 në Parker 250 nga 10 sekonda në CT e garave në pistë Scott Fisher dhe Brett Greenholz bordin Honda 700XX tyre, dhe fiton në shtetin Silver 300 dhe Vegas në Reno.

Ne kemi këtë ATC shënuara për shitje në tonë për Shitje Page.

Suzuki AN 250 S
Suzuki AN 250 S
Suzuki AN 250 S
Suzuki AN 250 S


artikuj interesante

Tagged si:

Artikuj të tjerë të kategorisë "Suzuki":

përkthim
 Edit Translation
partnerët tanë
Na ndiq
Na kontaktoni
Kontaktet tona

dima911@gmail.com

I lindur në BRSS

423360519

About this site

For all questions about advertising, please contact listed on the site.


Motorcycles katalog me specifikimet, pictures, ratings, komente dhe discusssions rreth Motorcycles.