Bajaj Discover 125 T Lista e Çmimeve dhe Mileage – Çmimi në Indi

rubrikë: Bajaj | 19 qershor 2015 | Comments Off on Bajaj Discover 125 T Lista e Çmimeve dhe Mileage – Çmimi në Indi
Bajaj Discover 125 T Price List and Mileage – Price In India

Bajaj Discover 125 T Lista e Çmimeve dhe Mileage Bajaj mund të jetë një nga prodhuesit më pak të automobilave që marrin "Ekonomi" fjalën mjaft seriozisht. Kjo është bërë e qartë nga e tyre të nisur kohët e fundit Bajaj Discover 125 T e cila është një version me kosto të ulët e tyre Bajaj Discover 125 ST . Bajaj Discover 125 T është tani në dispozicion në tregjet në dy variante, variant frenave daulle dhe variant disk frenave. Bajaj Discover 125 T Çmimi në Indi është shpallur të jetë Rs. 55,500 për variant të diskut dhe Rs. 52,500 për daulle variant. Bajaj Discover 125 T Price List India Rs. 54,021 Bajaj Discover 125 T është pajisur me një 125cc DTS-i, 4goditje Natural Air ftohur motor i cili është në gjendje të dishing ...

Lexo artikullin e plotë »

BBC TopGear Magazine India Official Website

rubrikë: Bajaj | 29 Mund 2015 | Comments Off on BBC TopGear Magazine India Official Website
BBC TopGear Magazine India Official Website

rishikim: Bajaj Discover 100M Driven shkurt 2014 A real-botë 70 kilometra për litër të benzinës. po, kjo është shifra jozyrtare. qartë, kjo shifër është mbi ARAI 80, por kjo është më shumë për qëllime të certifikimit. Por 70kpl është një figurë audienca e synuar do të xhiro deri. Kjo është një betejë e vështirë në këtë segment, me më shumë se një duzinë bikes luftojnë për pjesën e luanit të byrek. Nuk do të thotë me të vërtetë për tregun urban, bikes si Zbuloni 100, Hero Splendor dhe Passion, dhe varg Honda Dream janë duke ndjekur me interes të madh në zonat gjysmë-urbane dhe rurale, ku ata janë një hap më lart bikes hyrje të nivelit. Ky segment është përgjegjëse për një copë të madhe të shitjeve për kompaninë, kështu Bajaj ...

Lexo artikullin e plotë »

Bajaj Discover 2013 Model i ri- Çfarë është e re? Lista e ndryshimeve dhe karakteristika të reja

rubrikë: Bajaj | 29 Mund 2015 | Comments Off on Bajaj Discover 2013 Model i ri- Çfarë është e re? Lista e ndryshimeve dhe karakteristika të reja
Bajaj Discover 2013 New Model- What Is New? List Of Changes and New Features

Bajaj Discover 2013 New Model spiunuar Me Monoshock Pezullimi dhe përmirësimet e tjera Launch By 2012 fund reklamë Përditësuar më 29 mars 2012: qartë Piktura ri shtohet nga BikeAdvice.in Bajaj Auto India ka zbuluar kohët e fundit Bajaj pulsar re 200 NS i cili është një brez i ri i pulsar që është shumë më përpara e gjeneratave të mëparshme në aspektin e styling dhe teknologji. Ka pasur shumë përmirësime dhe ndryshime, në fakt kaq shumë ndryshime që duket si një të gjitha biçikletë të re me pak ngjashmëri me pulsar vjetër. Bajaj është duke punuar edhe në një brez të ri të serisë Bajaj Discover cili do të jetë Bajaj Discover 2013 e cila mund të bëjë debutimin e tij në fund të vitit 2012 ose në fillim 2013 në Indi. ...

Lexo artikullin e plotë »

Bajaj Auto zbuloi Zbuloni re 125 ST (Sports Tourer) – Bharath…

rubrikë: Bajaj | 28 Mund 2015 | Comments Off on Bajaj Auto zbuloi Zbuloni re 125 ST (Sports Tourer) – Bharath…
Bajaj Auto unveiled the new Discover 125 ST (Sports Tourer) – Bharath…

Bajaj Auto zbuloi Zbuloni re 125 ST (Sports Tourer) Siç kemi raportuar më parë, Bajaj Auto sot nisi ofertën e saj të fundit në segmentin e udhëtarëve, quajtur Discover 125 ST në Nju Delhi. Ajo ka qenë e pajisur me shumë teknologji, si dhe përmirësime të projektimit të cilat bëjnë Zbulo re edhe më tërheqës dhe vlera më të mirë për blerësit të cilët janë në kërkim për një të karburantit biçikletë efikas, me fuqi të mirë dhe karakteristika. St në re Bajaj Zbuloni qëndron për Sports Tourer që do të thotë një biçikletë që është sportiv, si dhe të rehatshme për Commuting të gjatë apo turne. Me styling dhe kryerjen e një biçikletë sportive, akoma me komoditetin dhe ekonominë e një biçikletë udhëtarëve, e "Discover ST" ka për qëllim të ...

Lexo artikullin e plotë »

Bajaj Discover 100t Çmimi në Bangladesh

rubrikë: Bajaj | 23 Mund 2015 | Comments Off on Bajaj Discover 100t Çmimi në Bangladesh
Bajaj Discover 100t Price In Bangladesh

BLOG 2 – si burnot SUZY Përvjetori Intervistë Update me Reed Ginie Sayles Recorded transkriptuar 2009, Transcription përditësuar 2010 Copyright 2009 Reed Sayles përditësuar 2010 2012 pyetje: A është kjo periudha më e gjatë koha secili prej jush ka qenë i martuar? kallam: po. Secili nga martesat e mia të mëparshme nuk ka kaluar përtej 6 vjet. tani, Ginie dhe unë po hyjmë tonë 28 vit th. vdes: po. Martesat e mia të mëparshme nuk e ka bërë atë për aq kohë sa Reed-së bëri. pyetje: Çfarë mendoni se ka qenë sekreti i suksesit për martesën tuaj? kallam: First, Ne me të vërtetë duan njëri-tjetrin. i dytë, Unë mendoj se sekreti për ne është të qenit së bashku 24 orë në ditë dhe duke thënë se fjalët e dashur për njëri-tjetrin gjatë çdo dite. ...

Lexo artikullin e plotë »

Bajaj Zbuloni 135cc ndërprerë Bikes Model në Indi

rubrikë: Bajaj | 19 Mund 2015 | Comments Off on Bajaj Zbuloni 135cc ndërprerë Bikes Model në Indi
Bajaj Discover 135cc discontinued model Bikes in India

Bajaj Discover modeli 135cc ndërpritet Bajaj është një markë e njohur mirë në tregun e automobilave. Bajaj është një emër dominues në fushën e Bikes në Indi. Bajaj Discover 135cc është një biçikletë njohur mirë dhe ka qenë një model të suksesshëm dhe të marrë një shumë të vlerësimeve nga konsumatorët. Biçikletë mban një sy sportiv, por kompania kishte për të ndërpresë prodhimin e zbuloni 135cc, sepse biçikletë është shitur në një numër të madh të njësive dhe ka krijuar pothuajse një rekord të shitjes të zbuloni 135cc. Pra, kompania u kënaqur nga reagimi dhe performancën e Bajaj Discover 135 dhe ndërprerë prodhimin e tij. Bajaj-Discover-DTSi Bajaj tani ka vetëm dy modele në familje të zbuluar se janë Bajaj Discover ...

Lexo artikullin e plotë »

Rishikimi i detajuar Ekspert për Bajaj Discover 125 Model Car – 114462 CarTrade.com

rubrikë: Bajaj | 15 Mund 2015 | Comments Off on Rishikimi i detajuar Ekspert për Bajaj Discover 125 Model Car – 114462 CarTrade.com
Detailed Expert Review On Bajaj Discover 125 Car Model – 114462 CarTrade.com

Regjistrohu për Newsletter Discover 125 – biçikletë të re nga Bajaj përshtypjeve të para Me sukses të madh të serisë së saj Zbuloni të bikes dhe teknologjinë e saj pranuar mirë DTSi (digital binjak shkëndijë ndezjen), Bajaj ka nisur kohët e fundit një version më të fundit të saj Zbuloni 125 cc me DTSi. Ne mori Discover 125cc DTSi për një shëtitje. Lexo për përvojat tona me biçikletë të re Bajaj Discover. Pamjen dhe Karakteristikat e Discover 125 Styling i Zbuloni të ri është në të njëjtin nivel me styling e bikes të tjera të tilla si seri 135,150, dhe 100 versionet e cc. Biçikletë ka një dizajn të thjeshtë me të gjitha pajisje të nevojshme si Headlight dënim, bar të gjerë të trajtojë, rrota aliazh black etj. Kur ...

Lexo artikullin e plotë »

Bajaj Discover 125 Çmimi Discover 125 Çmimi në Delhi Pune Mumbai

rubrikë: Bajaj | 14 Mund 2015 | Comments Off on Bajaj Discover 125 Çmimi Discover 125 Çmimi në Delhi Pune Mumbai
Bajaj Discover 125 Price Discover 125 price in Delhi Pune Mumbai

Bajaj Discover 125cc Bajaj ka inkubohet gjithmonë teknologji të reja e automjeteve për të shërbyer masat në tregun indian dhe qoshet Catty. Pas suksesit të madh të seri të ndryshme në Bajaj pulsar dhe të tjera si Zbuloni 100 cc, markë mulled gjatë për të nisur një makinë të re në seri të zbuluar dhe doli me Discover 125 cc. me një qëllim për të rritur shitjet, Bajaj integruar detajet më teknike në këtë version të serisë. New Bajaj Discover 125 Design Styling Ndërsa Bajaj Discover ishte nisur, pritej që ajo të ketë disa tipare të Bajaj sprint i cili ishte nisur më herët. Por këtë herë topi nuk ishte në oborrin e Bajaj si duket ishin shumë të thjeshta dhe lindi ngjashmëri ...

Lexo artikullin e plotë »

2013 Bajaj Discover 100M India Road Test Rishikimi – Test Road By Overdrive

rubrikë: Bajaj | 10 Mund 2015 | Comments Off on 2013 Bajaj Discover 100M India Road Test Rishikimi – Test Road By Overdrive
2013 Bajaj Discover 100M India Road Test Review – Road Test By Overdrive

2013 Bajaj Discover 100M India provë rrugor Sulmi Bajaj Discover vazhdon papakësuar dhe e fundit është 100M ri i cili bën synimet e saj e qartë - M qëndron për kilometrazhin. Në dispozicion në disk dhe daulle variante para frenave, Bajaj thotë biçikletë do të luajë në segmentin kilometrazhin një hap off fund, një segment që, sipas prodhuesit me bazë Pune, llogaritë për 46 për qind të tregut indian motor. Discover 100 dhe 100t gjithashtu luajnë në këtë segment, por deri tani pjesa e tregut është 20 për qind dhe Bajaj dëshiron më shumë. Do të japë 100 milion? Le të gjetur. Styling, ndërtuar dhe të përfundojë 100m, pavarësisht nga çmim më të ulët të destinuara, është si bëhet dhe ndonjë nga diskoteka tjera, ...

Lexo artikullin e plotë »

Bajaj Discover 100cc në Indi : çmim, rishikim & specifikimet letmeget.com

rubrikë: Bajaj | 8 Mund 2015 | Comments Off on Bajaj Discover 100cc në Indi : çmim, rishikim & specifikimet letmeget.com
Bajaj Discover 100cc in India : Price, review & Specifications letmeget.com

Bajaj Discover 100cc në Indi. çmim, shqyrtim Specifikimet Shumica e të rinjve janë tërhequr me biçikletë apo motor. Ka shumë kompani në dispozicion kur është fjala për blerjen e Bikes. Bajaj Auto është një prej prodhuesve të automobilave të famshme në Indi. Këtu është një lajm i mirë për ata që, të cilët janë në kërkim për biçikletë të re që Bajaj Discover 100cc është në dispozicion në vështrim krejtësisht të re me 2.0 motor DTS-Si dhe kthimet 89 kmpl. Kostoja Çmimi për këtë biçikletë të re motor është rreth Rs. 40,000 (ex-showroom, Delhi) në Indi. Lexoni Specifikimet rishikimin e Bajaj Discover 100cc poshtë. Bajaj Discover 100cc Bajaj Discover 100cc, një biçikletë suksesshëm motor nisur në 2009, që nisë e saj, ajo ka shitur 5 njësitë lakh ...

Lexo artikullin e plotë »
Përkthim
 Edit Translation
Our partners
Follow us
Contact us
Our contacts

dima911@gmail.com

I lindur në BRSS

423360519

Rreth kësaj faqe

Për të gjitha pyetjet në lidhje me reklamat, Ju lutemi të kontaktoni të listuara në këtë faqe interneti.


Motorcycles katalog me specifikimet, pictures, ratings, komente dhe discusssions rreth Motorcycles.